Książki

Prasowanki i tatuaże dla najmłodszych

Wydawnictwo Sowa

Gdy mówimy o książkach ze świata Star Wars w Polsce, na myśl przychodzą nam od razu pozycje wydawane przez wydawnictwo Egmont. Jednakże, w ostatnim czasie na rynku pojawił się nowy gracz, który rozpoczął wydawanie nowych pozycji, przeznaczonych dla dzieci.

W ofercie wydawnictwa Zielona Sowa pojawiły się dwie serie tematyczne książek dla dzieci o tematy Gwiezdnych Wojen. Każda z nich, poświęcona serialowi „Star Wars Rebels” oraz ogólnym Gwiezdnym Wojnom, składa się z kilku książek, która zawiera w sobie inne atrakcje dla dzieci. Do wyboru mamy prasowanki na koszulki, notatnik małego fana, zestaw tatuaży lub pocztówek. Poza tym, w każdej książce znajdziemy różnego rodzaju opowiadania, gry i zagadki adresowane dla najmłodszych fanów. Autorką tekstów jest Anna Sobich-Kamińska, natomiast osobą odpowiedzialną za projekt jest Marta Żurwawska Zaręba.

W skład serii wchodzą „Prasowanki”, „Pocztówki” i „Tatuaże – zabawy z wyobraźnią” w wersjach z „Rebeliantów” i klasycznej trylogii. A także „Dziennik rycerza Jedi” i „Notatki rebeliantów”.

Książki, poza stroną wydawnictwa, można nabyć w sieci sklepów Empik. Ceny książek mieszczą się w przedziale od 12,99 do 24,90. Co ciekawe, pozycje były dostępne przez krótki czas w "Biedronce"Tagi: Zielona Sowa (9) Zrób to sam (49)

Komentarze (6)

Nie mogę się doczekać kolekcji śliniaczków z Ezrą i klapków firmy KUBOTA z wizerunkami postaci z TCW!

Forest

Dzięki wielkie.
Co do Dziedzictwa to wiem, akurat czytam 8 tom :)

Niestety 3/4 produktów z SW Rebels jest robiona na jedno kopyto, ergo kupujesz jeden a czujesz się jakbyś miał wszystkie. Jest to zupełnie inny trend niż był kiedyś gdy się kolekcjonowało wszystko. Teraz jest raczej zrobiona większa ilość, by fani o różnych dyspozycjach i gustach mogli coś mieć spersonalizowanego. No ale niestety więszkość jest zupełnie nieprzydatna, więc nie kupię z tego nic a nic. :(

Hm, "pocztówki" z OT w sumie wyglądają całkiem zachęcająco.

sir Mara
Seria jest nieukonczona , komandosi impierum 2 nie powstali, ale Karen Traviss napisała w swojej wiadomosci jak miały sie potoczyc dalsze losy bohaterów : http://starwars.wikia.com/wiki/Imperial_Commando_2 tu możesz o tym poczytać, pozatym w seri dziedzictwo mocy pojawiaja sie niektórzy bohaterowie z tej serii

Mam pytanie nieco odbiegające od powyższego newsa:
Czy ktoś czytał książkę "Komandosi Imperium, Legion 501"?
Dokładnie chodzi mi o końcówkę książki - czy akcja się urywa czy to koniec "przygód" klonów?
Wiem, że Karen Traviss przestała pisać Star wars, ale nie wiem czy ta seria nie jest nieukończona.
Z góry dziękuję za odpowiedź

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.