TWÓJ KOKPIT
0

Ostatni Jedi

Benicio Del Toro w Epizodzie VIII

2015-09-05 08:23:58

Benicio Del Toro prawie potwierdził swój udział w Epizodzie VIII. Przy tym zdradził jedną bardzo ciekawą informację, zdjęcia do filmu Riana Johnsona ruszą w marcu 2016. Przynajmniej zdaniem aktora. Oczywiście może to dotyczyć jedynie jego roli. Zobaczymy. W każdym razie Del Toro obecnie promował w Hiszpanii film „A Perfect Day”. Zapytany o najbliższe plany zdjęciowe zrobił krótką pauzę a potem powiedział „Gwiezdne Wojny”. I dodał, że zobaczymy, co z tego wyjdzie. Następnie mówił o dacie zdjęć. Kolejne pytanie dotyczyło tego, kogo miałby grać Del Toro. Aktor odparł, że chyba nie powinien zbyt dużo mówić na ten temat, ale jest jak czarny charakter. Zaśmiał się i przyznał, że to się dopiero okaże.

Niektóre plotki sugerowały, że Del Toro mógłby zagrać jeszcze jednego z rycerzy Ren. Pytaniem otwartym pozostaje to, czy faktycznie będzie to szwarccharakter, czy może postać zawieszona między dobrem a złem, albo aktor zwyczaje nie jest pewien, lub celowo wprowadza zamieszanie. Na prawdę pewnie przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać.

Tymczasem nadal czekamy na to którą aktorkę wybierze Rian Johnson do Epizodu VIII. Wcześniejsze plotki sugerowały, że mogłaby to również być zła postać. Ale są i nowe. Uwaga to potencjalny Spoiler Podobno nowa postać miałaby być córką Hana Solo (koniec spoilera). Czas pokaże, która wersja jest prawdziwa.

Wygląda na to, że w ciągu najbliższych tygodni rozpoczną się zdjęcia na lokacji na Skellig Michael. Warto zauważyć, że wyspa ta, wpisana na listę Dziedzictwa Kulturowego UNESCO jest dostępna dla zwiedzających jedynie w miesiącach letnich. Z powodu złych warunków atmosferycznych nie można na nią się udać ani w zimie, ani wczesną wiosną, ani późną jesienią. Stąd zdjęcia na pół roku przed rozpoczęciem kręcenia Epizodu VIII wcale nie wydają się tak nieprawdopodobne. Zwłaszcza, że w lecie lub jesienią 2015 będzie można wrócić by ewentualnie zrobić dokrętki. Oficjalnie wiemy tylko, że będzie tam kręcony kolejny film z cyklu, wiele sugeruje, że będzie to właśnie obraz Johnsona.
TAGI: Benicio Del Toro (49) Epizod VIII: Ostatni Jedi (517) Plotki (1175) Rian Johnson (309)

KOMENTARZE (3)

 • Nestor2015-09-05 12:13:20

  Melodramat z tego wyjdzie zatem?

 • DARTH VADER2015-09-05 09:23:16

  W E7 Rey nie jest córką Hana, a Luke`a :)
  Natomiast Kylo Ren to syn Hana :)

 • darth_sowa2015-09-05 09:05:30

  To ile on tych córek ma ??

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..