Twórczość fanów

Star Wars Legends: Legacy of the Force

YouTube

Pomimo istnienia Nowego Kanonu oraz Kanonu Legend wielu fanów wciąż czerpie inspiracje właśnie z elementów "starego EU". Najlepszym przykładem może być powstanie poniższego fanfilmu, który powstał na podstawie ostatniej części książkowego cyklu "Dziedzictwa Mocy", czyli Niezwyciężonego.

Poniżej prezentujemy wspomniany fanfilm, w którym możemy zobaczyć końcówkę historii opisanej w wyżej wspomnianej książce. Odradzamy to osobom, które jeszcze nie jej nie czytały, gdyż występują tutaj ogromne spoilery dotyczące zakończenia całego cyklu.

"Jaina Solo musi zmierzyć się ze swoim bratem Jacenem, który nazywa sam siebie Darthem Caedusem, aby zakończyć jego rządy i przywrócić pokój w galaktyce."Tagi: Fan Film (246) Legacy of the Force (116)

Komentarze (11)

Jak legacy hejcę, to fajny fanfilm.

teraz nie obejrzę bo kończę 8 tom... ale potem czemu nie.
oby więcej takich filmów

A mi akurat Caedus pasował. Przynajmniej 32-letni Jacen nie wyglądał jak licealista, jak to miało miejsce na okładkach Dziedzictwa...
Jeśli już o Sithach mowa, brakowało mi za to żółtych oczu. To w ogóle największy mankament tego typu produkcji, efekty specjalnie. Ale ogółem, spoko, naprawdę spoko.

Tak oczywiście Alex my już wszystko wiemy :)

ten fanfilm jest bardziej klimatyczny i "starłorsowy" niż oba zwiastuny epizodu 7 (oh well, z wyjątkiem scen z Sokołem i Hanem, ale to zrozumiałe).

Eee... Nic szczególnego a Darth Caedus wygląda jak Michał Milowicz po wylewie. Ale w końcu to tylko fan film, wiec nie jest źle.

Meh.

Właśnie o takie Star Warsy walczyłem!

I to som prawdziwe Stor Łorsy!!!

A nie są to "prawdziwe Stor Łorzy"? :-)

Za chwile komentarze będą pełne od "I to prawdziwe Stor Łorzy" :v.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.