Skywalker. Odrodzenie

Prace nad Epizodem IX oficjalnie rozpoczęte

Colin Trevorrow na swoim twitterze wrzucił zdjęcie notatnika Lucasfilmu.Podpisał go także „Powrót do szkoły #IX”.
Tym samym reżyser, mający na swoim koncie dwa pełnometrażowe filmy fabularne („Jurassic World” oraz niezależny „Na własne ryzyko”) potwierdził, że zaczął pracować nad Epizodem IX.

Nie wiemy tylko, co ma znaczyć tajemniczy „Powrót do szkoły”. Są dwa możliwe rozwiązania, albo zabrał się za zaznajamianie materiałów dotyczących całej trylogii, albo podobnie jak wcześniej Rian Johnson, Josh Trank i Gareth Edwards będzie w Lucasfilmie oglądał wiele klasycznych filmów, by poprawić swój warsztat. Możliwe też, że robi jedno i drugie.

Na razie nie wiadomo, kto napisze scenariusz do IX Epizodu. Zarys całej trylogii na podstawie pomysłu George’a Lucasa stworzyli Michael Arndt, Lawrence Kasdan, Simon Kinberg i w od pewnego momentu także J.J. Abrams. Z pewnością Rian Johnson także ma swój wkład. Trevorrow z pewnością wszystko przeanalizuje i naniesie swoje uwagi. Miejmy nadzieję, że dzięki twitterowi będziemy dostawać więcej oficjalnych wieści niż było to przy „Przebudzeniu Mocy”.

Epizod IX powinien się ukazać w maju 2019, zdjęcia zatem powinny się zacząć gdzieś w 2018.Tagi: Colin Trevorrow (85) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (399) Gareth Edwards (171) George Lucas (1061) J. J. Abrams (521) Josh Trank (52) Lawrence Kasdan (159) Lucasfilm (599) Michael Arndt (55) Rian Johnson (303) Simon Kinberg (125) Twitter (79)

Komentarze (7)

Ładny notes, też chcę taki. :( [2]

Nieźle, jak kurz po E7 opadnie, to zacznie się dualowa jazda na E8 i E9. <3 :)

Michael Arndt też się chwalił na długo przed E7 i co mu z tego wyszło?
https://www.youtube.com/watch?v=_yojiARF12s

Nie czytałeś wszystkich wywiadów, w wielu potwierdzano, że bazują na pomyśle Lucasa, pozmieniali detale jak np. wiek bohaterów, Lucas chciał nastolatków Abrams wolał starsze postacie itp. Mogli pójść w innym kierunku ale jednak bazowali na jego pomysłach.

Paweł P. - zgodnie z tym co było mówione przy Comic-Conie i nie tylko to jednak bazowali na pomysłach Lucasa. Bazowali jest jednak różne "rozwijania ich". I prawdopodobnie o to się też rozeszło, że GL przestał się tym interesować. Raczej wzięto pewne elementy z pomysłów Lucasa i tyle, coś tam zostało, ale to nie znaczy, że to jest nadal historia Lucasa, tylko coś co na niej bazuje, pewnie w mniejszym niż większym stopniu. Na pewno nie odcięli się od zarysu całkowicie, za bardzo to podkreślają.

Ładny notes, też chcę taki. :(

"Zarys całej trylogii na podstawie pomysłu George’a Lucasa stworzyli Michael Arndt, Lawrence Kasdan, Simon Kinberg i w od pewnego momentu także J.J. Abrams". Zaraz-zaraz, czy nie było potwierdzone, że nowe epizody nie są stworzone na bazie pomysłu Lucasa? Chyba że jego pomysłem było to, by panowie Michael Arndt, Lawrence Kasdan i Simon Kinberg się za to zabrali... W każdym razie, tu jest potwierdzenie od samego Lucasa, że nie skorzystano z jego pomysłów, choć takowe miał: http://www.cinemablend.com/new/How-George-Lucas-Star-Wars-7-Ideas-Were-Used-By-Disney-69271.html

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.