Książki

Okładka i opis "Battlefront: Twilight Company"

StarWars.com

Jakiś czas temu na łamach StarWars.com zaprezentowano okładkę i opis nadchodzącej powieści Alexandra Freeda, "Star Wars: Battlefront: Twilight Company", która będzie luźno powiązana z grą "Star Wars: Battlefront". Premiera książki w USA będzie miała miejsce już 3 listopada 2015, natomiast na polskie wydanie chwilowo nie ma co liczyć.

Dawno temu, w odległej galaktyce...

Najdzielniejsi żołnierze. Najtwardsi wojownicy. Ostatni na polu bitwy.


Pośród gwiazd i rozległych obszarów przestrzeni kosmicznej szaleje Galaktyczna Wojna Domowa. Na polach bitew wielu planet Środkowych Rubieży legiony bezwzględnych szturmowców stawiają czoła buntom przeciwko Imperium wszędzie tam, gdzie tylko się one pojawiają, prowadząc bezpośrednią i brutalną walkę z armią bojowników o wolność. Na ulicach i zaułkach spustoszonych miast, siły pierwszej linii Sojuszu Rebeliantów podejmują walkę z wrogiem, spychając go w głąb imperialnego terytorium i zmagając się z krwawymi realiami wojny na powierzchni.

Na czele głównego ataku stoją żołnierze - mężczyźni i kobiety, ludzie i obcy - z sześćdziesiątego pierwszego oddziału piechoty mobilnej, znanej lepiej jako Kompania Zmierzchu. Upartym, utrudzonym w bojach i zaciekle lojalnym wobec siebie, członkom tej grupy odszczepieńców udaje się przetrwać wszędzie tam gdzie inni giną, a ich opór jest najlepszą bronią przeciwko nierównym szansom. Kiedy w obliczu przeważających sił wroga Rebelianci dostają rozkaz wycofania się z akcji, Kompania Zmierzchu niechętnie zgadza się na jego wykonanie. Właśnie wtedy niespodziewany sprzymierzeniec radykalnie zmienia sytuację strategiczną, dając najtwardszym bojownikom szansę na zamianę odwrotu w odrodzenie.

Rozkazy czy nie, samotna i otoczona ale wciąż nieugięta Kompania Zmierzchu przygotowuje się do swojego najbardziej śmiałego manewru. Zamiany brudnej walki w okopach na odważny atak ostatecznego celu: samego serca wojskowej machiny Imperium...


Temat na ForumTagi: Alexander Freed (40) Del Rey (462)

Komentarze (5)

Nasi w Karbali dali więcej czadu.

Pożyczyłem od Zabraka vel Urthony vel Qymaena jai Shelai <3

Freed, skąd wytrzasnąłeś imię Alexander? :D [2]

Pomijając treść okładka całkiem niezła.

Freed, skąd wytrzasnąłeś imię Alexander? :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.