TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

Plotki o "Rebels" #43

2015-09-27 19:42:04 Różne

W Internecie ukazał się kolejny zwiastun "Rebeliantów". Prawdopodobnie pochodzi z płyty blu-ray, więc jest duże prawdopodobieństwo, że zostanie wkrótce usunięty, dlatego oglądajcie, póki można. Nowe ujęcia zaczynają się około 2:20.A do tego jeszcze jedna reklama nagrana kamerką.Przechodzimy do dwóch aktorskich plotek, które ukazały się w ostatnim czasie. Po pierwsze, serwis StarWars7News przeprowadził wywiad z aktorem Anthonym Ingruberem. Jest on całkiem podobny do Harrisona Forda, a do tego nieźle go naśladuje (poniżej filmik z nim wcielającym się w Hana), więc jest jedną z osób typowanych do tej roli. Okazuje się, że zaproponowano mu rolę w "Rebeliantach" i choć w rozmowie nie powiedział bezpośrednio, że chodzi o Solo, to cały wywiad dotyczył tej postaci, więc prawdopodobnie był to on. W serialu nastąpiły jednak jakieś zmiany w postaci czy też w scenariuszu, więc ostatecznie angażu nie dostał, ale ma nadzieję, że tak się stanie w antologii o Hanie. Co prawda wspomniał pod koniec wywiadu, że nie może zdradzić nic o swoich przyszłych dubbingowych rolach, więc może coś jest na rzeczy. Tym bardziej, że w pewien sposób potwierdza to plotkę z lutego, wedle której w istocie przemytnik z Korelii miałby wystąpić w "Rebelsach" w roli gościnnej. Z drugiej strony, być może owe "zmiany" w serialu miały związek z decyzją o nakręceniu drugiego spin-offa.Po drugie, Sarah Michelle Gellar napisała, że pojawi się na Comic Conie i wstawiła poniższe zdjęcie, które podpisała: "A teraz, co powinnam włożyć?" Wielu uznało to za dowód, iż aktorka wcieli się w młodą księżniczkę Leię. Potwierdzać tę teorię może jeden z konceptów, na którym widać dziewczynę noszącą hełm bardzo przypominający ten, który założyła Organa, kiedy wcieliła się w Boushha w pałacu Jabby, choć czy trzymałaby jego nakrycie głowy przez tyle lat - nie wiadomo. Przeciwnicy tej teorii mówią, że Sarah mogła się nauczyć od Freddy'ego trollować i zwyczajnie nas zwodzi. Bo rzeczywiście, Prinze w jednym miejscu twierdził, że jej bohaterkę "wszyscy kochają" (ergo już ją znają), a w drugim, że jest to kobieta, która "wykonuje rozkazy, a nie je wydaje" (i, jeśli Leia nie zmieniła się bardzo w przeciągu tych kilku lat, to ten opis po prostu do niej nie pasuje). Sama Gellar napisała, że jest dumna, iż jej postać znajdzie się w kanonie "Gwiezdnych Wojen", co brzmi, jakoby była to nowa bohaterka. Na odpowiedź na to pytanie nie przyjdzie nam długo czekać, bo Comic Con już ósmego października.Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Freddie Prinze Jr. (57) Han Solo (spin-off) (402) Harrison Ford (494) Sarah Michelle Gellar (13) spekulacje (135) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (606)

KOMENTARZE (5)

 • Michalomatek2015-09-28 18:28:17

  ShaakTi1138 - bo od ciekawości tych plotek artykuły roją się od nud :D

 • ShaakTi11382015-09-28 18:09:43

  Prorok->
  Tak, max dodatków jest na blu-ray zagranicznym, ale zależy z jakiego kraju wydanie - tak na pewno jest w amerykańskim, w innych się nie orientuję.

  Michalomatek->
  Skoro takie nudne, to czemu czytasz?

 • Prorok772015-09-28 13:08:38

  Czy wydania zagraniczne które pojawiają się chociażby na Allegro tej bajki, posiadają w przeciwieństwie do polskiego wydania wszystkie dodatki? Ktoś się orientuje?

 • Michalomatek2015-09-27 20:58:51

  Kolejne nudne plotki.

 • ShaakTi11382015-09-27 19:45:01

  Osobiście mam nadzieję, że Sarah NIE będzie grała Lei (nie to, że jej nie lubię). Po pierwsze, księżniczka ma już swoje "zastępcze" aktorki, jak Cat Taber czy Annę Graves. Po drugie, serial znowu zmieni się w galerię postaci z OT, prequeli i TCW, których załoga "przypadkiem" spotkała.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..