TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

"Rebelianci" - Sarah Michelle Gellar ujawnia swą rolę

2015-10-02 23:08:24 Różne

Nie księżniczka Leia, nie Aileen Zahn, a ktoś, kogo od pewnego czasu już kojarzymy - Sarah Michelle Gellar w artykule dla Buzzfeed ujawniła, że w "Rebeliantach" wcieli się w znaną ze zwiastuna panią inkwizytor. Postać ta będzie nosiła imię "Siódmej siostry" i miano to zostało ujawnione kilka dni temu na oficjalnej stronie Disneya. Nowy inkwizytor-mężczyzna będzie z kolei "Piątym bratem".Siódma siostra "wierzy, że Ahsoka wróciła" i ruszy jej tropem, a jednocześnie przez cały czas będzie grała z Kananem w kotka i myszkę (wyjaśniają się zatem słowa Freddy'ego, gdy mówił, że nawet złe dziewczyny lubią Kanana). Choć pani inkwizytor ma numer siedem, to dla aktorki jest numerem jeden. Gellar jest jednocześnie zadowolona, że nie widziała animacji podczas nagrywania, ponieważ później dostrzegła, że bohaterce nadano wiele cech niej samej.

Dzisiaj odbyła się również konferencja prasowa z udziałem Filoniego i aktorów, którą możecie obejrzeć tutaj. Na początek zapytano o to, ile czasu trwa zrobienie sezonu, a Dave odparł, że krócej niż TCW, bo około ośmiu miesięcy. Padło również pytanie czemu mamy taką dużą przerwę pomiędzy pilotem a właściwym serialem, ale reżyser nie udzielił konkretnej odpowiedzi, bo on o dystrybucji nie decyduje.

Następne mówił co nieco o Ahsoce i klonach oraz o tym, jak ważne było to, by nie wprowadzać ich do serialowej rodziny od razu. Wiele ciekawszych rzeczy powiedział jednak o głównych bohaterach: po pierwsze, dostaniemy dwa odcinki z historią Hery. Pierwszy z nich opowie jak i dlaczego została pilotką, w drugim dowiemy się co się stało z Chamem Syndullą i resztą jej rodziny oraz czemu nie przebywa już na Ryloth. W jej związku z Kananem będzie mniej miłostek, a więcej profesjonalizmu, bo zobaczymy w tym sezonie sporo momentów, w którym Twi'lekanka będzie się zastanawiała czy ukochany jeszcze żyje. Przy okazji wspomniano też, że w nowych epizodach będzie o wiele niebezpieczniej, ponieważ w pierwszej serii rebelianci walczyli na jednej planecie i w wielu przypadkach mieli po prostu szczęście, lecz teraz stawka znacznie się podniosła. Wracając do Hery, będzie też odcinek o tym, jak znalazła Choppera i czemu zdecydowała się go odbudować. Kanan z kolei opowie o swojej przeszłości (jeszcze gdy był znany jako Caleb Dume) w bardzo emocjonujący sposób, ale to wyznanie uczyni go silniejszym.

Filoni zdradził też, że ludzie bardzo domagają się historii Sabine i jakiś jej element dostaniemy na przyszłotygodniowym zwiastunie na Comic Conie. Dziewczyna ma się ostatecznie okazać równie ważna co Ezra, ponieważ oboje są młodzi, a więc stanowią nową nadzieję dla przyszłych pokoleń. Dave zasugerował dość mocno, że dowiemy się kim była jej rodzina oraz dodał tajemniczo, że może ktoś z panną Wren związany już się pojawił w TCW - może to był ktoś z tła, kto cały czas nosił na głowie hełm. Zapytany o Bobę, powiedział, że zawsze jest możliwość, by wystąpił, ale nie stanie się to w tym sezonie. Swoją drogą, okazuje się, że Dave ma w Lucasfilmie wypisaną całą historię Mandalorian i diagram z ich kulturą.Lecz to nie wszystkie ostatnie wieści: na forum OSWFC ukazały się niemieckie opisy kolejnych odcinków serialu. Strona jakiś czas temu okazała się wiarygodnym źródłem, więc pewnie i te tytuły są prawdziwe.

"Brothers of the Broken Horn" (niem. "Brudershaft", "Bractwo") - 4.11.2015 (USA) - Aby uciec od odpowiedzialności bycia rebeliantem i Jedi, Ezra wyrusza z Chopperem na misję ratunkową po otrzymaniu sygnału ratunkowego. Zaskoczony, zauważa, że okręt w potrzebie należy do Honda Ohnaki. Pirat sugeruje, by do niego dołączył.

"Wings of the Master" (niem. "Ein Meister Seiner Kunst", "Mistrz w swoim fachu") - 11.11.2015 (USA) - Ponieważ rebelianci potrzebują nowego statku, aby przebić się przez imperialną blokadę, Hera wyrusza na niebezpieczną misję, podczas której ma się spotkać z ekscentrycznym inżynierem okrętowym i zdobyć jego zaufanie. Ale czy to wystarczy, by dostać pojazd?

Ostatnio było o Lei głośno, ale jedno wiemy na pewno: nawet jeśli się pojawi w serialu, to nie wcieli się w nią Catherine Taber, która, choć wielokrotnie występowała w tej roli, to potwierdziła, że nie brała udziału w castingach do serialu.

No właśnie, skoro o Lei mowa, to na Reddicie pojawiły się kolejne plotki dotyczące ewentualnych przyszłych odcinków. Sam post został usunięty, ale jednemu z internautów udało się zrobić screena. Jak to zwykle z redditowymi rewelacjami bywa, lepiej traktować je z dużą dozą sceptycyzmu, ale dla wszystkiego je publikujemy. Część doniesień, takie jak to, że dowiemy się więcej o rodzicach Ezry, zobaczymy jego walkę z ciemną stroną czy pojedynek Ahsoki i Vadera, oraz poznamy struktury inkwizycji, została już dawno potwierdzona przez różnorakie źródła.

(Spoiler):W poszukiwaniu odpowiedzi na temat Vadera Ahsoka uda się na Tatooine do Obi-Wana. Kolejny odcinek będzie retrospekcją, mamy się dowiedzieć jak wiedzie mu się życie pustelnika. Spróbuje również skontaktować się z Qui-Gonem. I podobno ma się tam pojawić krótkie ujęcie przestawiające nastoletniego Luke'a. Wracając do Tano, Kenobi powie jej, że Vader zginął podczas rozkazu 66, by oszczędzić jej cierpień. Kobieta jednak sama domyśli się prawdy.

W jednym z odcinków załoga uda się na Coruscant, by spotkać się z senator, którą okaże się Leia. Tutaj donos wydaje się najmniej prawdopodobny, gdyż twórcy serialu mówili, że na Imperialne Centrum nie ma raczej szans, gdyż jest zbyt dobrze ufortyfikowane. Ci, którzy czytali choćby marvelowskiego "Kanana" wiedzą jak skończyła się przygoda Jarrusa, gdy ten próbował się przedostać na powierzchnię stolicy.

Boba Fett, Chewbacca i Han pojawią się w jednym odcinku - tu również można poddać news w wątpliwość, bo parę dni temu Anthony Ingruber powiedział, że Solo miał być, ale coś się pozmieniało. No i powyższe słowa Filoniemu na razie przeczą udziałowi Boby. Palpatine również przestanie być jedynie głosem i zobaczymy go "na żywo", choć nie będzie walczył.

Podczas pojedynku Ahsoki i Vadera do tej pierwszej dołączy Rex. Darth zaproponuje jej wspólne obalenie Imperatora, na co Togrutanka nie przystanie. Vader zabije sklonowanego kapitana, a wówczas kobieta upadnie na kolana i się rozpłacze, mówiąc, że jej mistrz naprawdę umarł. Pod koniec z pola walki zabierają ją dwie tajemnicze postaci, które wyglądają jak inkwizytorzy.
(Koniec Spoilera)

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Catherine Taber (24) Dave Filoni (598) Freddie Prinze Jr. (58) Sarah Michelle Gellar (13) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (617)

KOMENTARZE (10)

 • Mister S.2015-10-04 19:46:15

  Akurat pojawienie się Lei jest bardzo prawdopodobne.

 • Mistrzyni Victoria Luna2015-10-04 13:26:05

  Połowa spoileru nie wypali :/

 • Jedi Ania2015-10-03 13:32:18

  Coraz bardziej nie mogę się doczekać 2 sezonu, zwłaszcza odcinków w panią inkwizytor :). Myślę, że ta osoba związana Sabine to może być Bo Katan. Fajnie by było, bo chciałabym się dowiedzieć co się działo na Mandalore po zabiciu Savaga.

 • Mistrzyni Victoria Luna2015-10-03 11:56:14

  Wow O.o

 • Mistrzyni Victoria Luna2015-10-03 11:55:04

  Yea :D

 • Nestor2015-10-03 10:04:47

  Przeczytałem spoiler, nie żałuję. Jest mega.

 • Michalomatek2015-10-03 08:33:59

  Z niecierpliwością czekam na historię Sabine.

 • darth sheldon hiszpański inkwi2015-10-03 02:20:00

  W tej historii o mandalorianch na pewno muszą być wojny mandalorianskie(lub coś w ten deseń), obrazy na mandalorze mówią same za siebie.

 • Buczyfer2015-10-03 00:01:58

  Bardzo przyjemna pani Inkwizytor :) czekam.

 • ShaakTi11382015-10-02 23:12:14

  1. Wiem już po kim Freddie mówi: "I`m, like, a totally Star Wars fan, man".
  2. Nadal nie porzucam teorii, że siostra jest Barrissą.
  3. Nie mogę się doczekać historii Sabine :D
  4. Spoilery na 99,99% to wielka ściema.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..