Kolekcjonerstwo

Lego Weekend z Toys”R”Us

Toys”R”Us

Akcja promocyjna przed grudniową premierą nabiera coraz większego tempa; sieć sklepów Toys”R”Us proponuje kolejne atrakcje dla fanów Gwiezdnych Wojen - tym razem tych najmłodszych!

Już w ten weekend (24-25 października) w sklepach Toys”R”Us można będzie zbudować Mini Lego Star Wars X-wing Fighter. Każde dziecko, które w najbliższą sobotę i niedzielę uda się do wybranego sklepu Toys”R”Us w godz. 11:00-19:00 będzie miało możliwość otrzymania bezpłatnie zestawu Mini Lego Star Wars X-wing Fighter i samodzielnego zbudowania pojazdu z najnowszego filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. To jeszcze nie wszystko! Każdy, kto zdecyduje się na wzięcie udziału w zabawie będzie mógł zabrać ze sobą do domu stworzony przez siebie gwiezdny mikromyśliwiec.

Warto podkreślić, że możliwość wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla odwiedzających sklepy Toys”R”Us; w żadnym innym sklepie Lego nie przewiduje takiej promocji. Polskim oddziałom przypadła pionierska rola - w pozostałych państwach takie wydarzenie odbędzie się dopiero w listopadzie.Tagi: LEGO (464)

Komentarze (5)

Jakby cos mam wersje Lego dla doroslych :) Prosto z Japonii :)
http://allegro.pl/tenyo-metallic-nano-puzzle-modele-star-wars-i5749855269.html

też się zastanawiam :P Ewentualnie trzeba zawinąć jakieś kuzynostwo ;d

Ciekawe jak definiują dziecko xD

A co z przedziałem wiekowym 25-30 lat? LOL! :D

A nastolatków wpuszczą?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.