TWÓJ KOKPIT
0

Łotr 1

Kim jest Felicity Jones? Kolejny strzał

2015-11-05 07:24:46

Na początek zaczynamy od pewnej informacji. Brian Muir, rzeźbiarz tworzący rekwizyty, maski czy filmowe stwory dołączył do ekipy „Rogue One”. 2 listopada 2015 oficjalnie rozpoczął pracę nad pierwszą „Antologią” o czym poinformował wszystkich na swoim facebooku. Podobnie uczynił w lipcu 2014, gdy zaczął pracować nad Przebudzeniem Mocy. Muir tworzy obecnie w Pinewood. Rzemieślnik ma na swoim koncie wiele wspaniałych, klasycznych filmów, takich jak choćby „Poszukiwacze zaginionej arki”, „Willow”, czy „Obcy”, ale też popularnych, nowszych produkcji jak „Harry Potter” czy marvelowscy „Strażnicy galaktyki”. Ale dla nas ważna jest też jego praca nad „Nową nadzieją”. Był jednym z twórców oryginalnej maski Dartha Vadera, zbroi szturmowców ale też to on kończył kostium C-3PO. Niestety nie wiemy czym dokładniej zajmuje się w „Rogue One”, ale plotki o pojawieniu się Vadera rzucają nam pewne światło. Zobaczymy, czy prawdziwe.Pojawiają się kolejne spekulację na temat tego, kogo mogłaby zagrać Felicity Jones. Miała być już księżniczką LeiąSabine Wren, córką Boby Fetta czy doktor Aphrą. Tym razem niektórzy insynuują, że będzie Sharą Bey. Shara Bey to postać z komiksów „Star Wars: Shattered Empire”. Jest pilotką myśliwca i porucznikiem Sojuszu, a co ważniejsze jest też matką Poe Damerona (postać Oscara Isaaca z „Przebudzenia Mocy”). Czy tym razem będzie to dobry strzał? Zobaczymy.A tak idąc tropem Shary, to może się okazać, iż Diego Luna zagrałby jej przyszłego męża, czyli Kesa Damerona. Wcześniej medialnie „obsadzano” go w roli Biggsa Darklightera.

Na razie wszyscy liczymy, że wraz z premierą „Przebudzenia Mocy” dostaniemy teaser „Rogue One”. Natomiast patrząc na machinę promocyjną Disneya, informacje o filmie Garetha Edwardsa powinny zacząć się pojawiać dopiero w lutym/marcu. Cóż zobaczymy na ile się to sprawdzi. Sam reżyser ostatnio jest aktywny w mediach, jednak słowa nie pisnął na temat swojego filmu. Zdjęcia prawdopodobnie wciąż trwają.
TAGI: Diego Luna (87) Disney (458) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (893) Felicity Jones (110) Gareth Edwards (173) Harry Potter (105) Indiana Jones (343) Łotr 1 (spin-off) (516) Oscar Isaac (172) Plotki (1202) Shattered Empire (2015) (11) spekulacje (135) Willow (46)

KOMENTARZE (3)

  • Mister S.2015-11-05 18:29:22

    A ja bym wolał by Rogue One nie miało powiązania, ani z ST, ani z Rebelsami, ani z EU. Completly new story.

  • Rif_2015-11-05 09:08:07

    Nie mam komiksu pod ręką, ale wydaje mi się, że była tam wzmianka o tym, że walczy ona po stronie Rebelii od Hoth. Jeśli tak było, to z pewnością odpada. Zresztą miałka z niej postać.

  • Yoschan2015-11-05 08:35:27

    Shara Bey to chyba najlepszy typ i fajne powiązanie z EPVII. Ale byłbym daleki od typowania Luny do roli Kesa, w końcu komiksowy Dameron wygląda zupełnie inaczej. Nadal obstawałbym przy Biggsie. Ciekawe czy nadal aktualne są typy o Rizie Ahmedzie w roli Kanana i Alanie Tudyku jako Cad Banie. No i najważniejsze: kogo gra Mads Mikkelsen?! ;)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..