TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

"Rebels" #18 w USA

2015-11-11 10:07:48 Różne

Dziś wieczorem czasu amerykańskiego na stacji Disney XD zostanie wyemitowany piąty odcinek drugiego sezonu serialu "Star Wars: Rebelianci", zatytułowany "Wings of the Master". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć fragmenty.

Hera udaje się na misję zdobycia nowego statku, B-winga, aby pomóc przełamać blokadę i wygrać kluczową bitwę z Imperium.W ostatnim odcinku powrócił Hondo Ohnaka, więc to jego dotyczy głównie najnowszy Rebels Recon. Jak już wiemy, pirat czerpał ogromne zyski z wojen klonów, a teraz nie ma ani załogi, ani statku. Stracił to wszystko w nieokreślonym momencie, lecz nadal próbuje wieść życie jak kiedyś. Weequay uważał się również za przyjaciela Kenobiego oraz sympatyka Jedi, ponieważ rycerze przynosili mu wiele ekscytacji. Mówiąc ogólnie o światku przestępczym w "Gwiezdnych Wojnach", Pablo zauważył, że ludzie pokochali Hana z powodu jego "szarej" moralności, bo tacy bohaterowie fascynują. Zaś pytanie z tego tygodnia brzmi: skąd Sabine wiedziała o słabym punkcie AT-AT? Hidalgo odparł, że tę wiedzę prawdopodobnie zdobyła podczas nauki w Akademii na Mandalorze, a nie od Tseeba - podobnie zresztą jak całą swą wiedzę techniczną.

Na dokładkę kilka wieści: po pierwsze, wydaje się, że potwierdzono sezon trzeci. Tak przynajmniej wynika z katalogu BNC Catalist, w którym pojawiła się książeczka dla dzieci "Ultimate Sticker Collection: Star Wars Rebels Season 3". Jej data premiery to piąty lipca przyszłego roku, a w opisie wymienia się Kanana, Herę i Ezrę, więc przynajmniej ci bohaterowie przeżyją. Po drugie, na Zap2it oficjalnie już potwierdzono tytuły nadchodzących odcinków, które pojawiały się kilka razy: "The Future of the Force" (4 grudnia), "Legacy" (11 grudnia; ten jest nowy) oraz "The Secret of Prisoner X10" (12 grudnia). Dwa ostatnie będą emitowane dzień po dniu - być może będzie to dwuodcinkowa historia, jak ta o Tseebie w pierwszej połowie sezonu w zeszłym roku. Zapewne potem czeka nas świąteczna przerwa.

Na koniec kolejna reklama serialu, którą można oglądać tutaj.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Pablo Hidalgo (331) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (623)

KOMENTARZE (1)

  • ShaakTi11382015-11-11 10:10:00

    W końcu odcinek o Herze :)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..