Kolekcjonerstwo

Długopisy marki CROSS

Salon sprzedaży piór i długopisów renomowanych marek, Bazarnik, wprowadził na rynek w Polsce długopisy Star Wars marki CROSS. Obecnie dostępne są trzy modele: Darth Vader, C-3PO i Stormtrooper. Każdy długopis posiada indywidualne wykończenie, pokryty jest błyszczącym lakierem oraz posiada unikalny emblemat odnoszący się do konkretnej postaci, zamocowany na klipsie. Za każdy z nich zapłacić trzeba 152 zł. Zamówić je można również w zestawie ze stylizowanym notesem, w zestawie kosztuje wtedy 281 zł. Pełną ofertę zobaczyć można w tym miejscu.Tagi: Gadżet (322)

Komentarze (10)

Dostałem już reklamę tych długopisów wcześniej. I z jednej strony są bardzo ładne, ale z drugiej strony o wiele, wiele za drogie jak na porządny, elegancki długopis - można to świetnie zobaczyć po cenach długopisów Parkera, gdzie jeden z najładniejszych i najpopularniejszych modeli modeli kosztuje ok. 100-110 złotych.
Oczywiście są też takie długopisy Parkera i kilku innych firm, które kosztują o wiele więcej, jednak to są już super-luksusowe modele, a czy ten SW-owy tego Crossa się do nich zalicza? Zwłaszcza, że osobiście nie słyszałem wcześniej o marce Cross, a jestem miłośnikiem droższych, acz porządnych długopisów.

Cross przygotowuje też pióra wieczne, ale cena będzie odrobinę... typowa dla specjalnych edycji piór wiecznych ze złotą stalówką. Czyli około 1,5 tys. PLN. Motywy te same, C-3PO, Vader i Stormtrooper. Patrząc na to okiem pióromaniaka, tylko na wersję C-3PO da się patrzeć bez większego obrzydzenia. I nie Bazarnik, a Inahon jest dystrybutorem Crossa w PL. Bazarnik to tylko jeden ze sklepów handlujących tym asortymentem.

za tyle można dostać pozłacany długopis Parkera...

Bardzo ładny zestaw, ale jednocześnie... no cóż, bardzo drogi. Oba warianty (z notesem i bez notesu) raczej są przeznaczone dla koneserów, dla których marka, kunszt wykonania i prestiż wynikający z posiadania takiego długopisu są warte swej ceny.

No to chyba szałowej sprzedaży nie zaliczą

Pogrzało ich

Wraz z notesem bardzo ładny zestawik, ale cena? Ludzie...

O boże jakie to drogie :/ 30 zł góra za takie coś.

wygląda jak dlugopis za 5 zl

150 zł za długopis!?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.