Świat Filmu

Czas na Igrzyska

Dziś na naszych ekranach pojawił się film„Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2” (The Hunger Games: Mockingjay Part 2), czyli wielki finał serii bazujących na prozie Suzanne Collins. Obraz reżyseruje Francis Lawrence. Jedną z ról w filmie gra Gwendoline Christie, którą za niecały miesiąc będziemy mogli oglądać w roli kapitan Phasmy.

W pozostałych rolach występując: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Donald Sutherland, Philip Seymour Hoffman, Jullian Moore, Natalie Dormer, Stanley Tucci i Sam Claflin.

Kości zostały rzucone. Katniss Everdeen wraz z przywódcami Dystryktu 13 ruszają na Kapitol. Bitwa zadecyduje o przetrwaniu i przyszłości całego narodu.Warto wspomnieć jeszcze o dwóch filmach. Alexandre Desplat wciąż formalnie nie jest potwierdzony jako kompozytor w „Rogue One”, ale warto o nim wspomnieć. Ostatnio w kinach pojawiły się dwa filmy z jego muzyką. Pierwszy to „Sufrażystka” (Suffragette) Sary Gavron, drugi zaś to „Pentameron” (Il racconto dei racconti) Matteo Garrone.Tagi: Alexandre Desplat (35) Gwendoline Christie (60) Woody Harrelson (39)

Komentarze (7)

Gościu! Co to kurde ma być !? I co to ma do star wars!?

Vergesso - jakie są te czynniki?

Inna sprawa, zapomniałem napisać w poprzednim poście, że w kwestii oczekiwania na IŚ i inne filmy bardziej niż na SW E7, powody są nieco inne niż kwestia starego EU, choć ono też ma wpływ na kolejkę oczekiwania tegorocznych filmów.

No, ale nie umiesz :D

Vergesso - gdybym umiał kontrolować twój umysł, to bym zamienił twój system kochaństwo i ciekawostka (EU i TFA) na odwrót.

Najbardziej oczekiwany film roku! Wszystkie Igrzyska były świetne(choć Kosogłos 1 trochę słabszy, niż 2 poprzednie filmy), więc i wobec tego mam gigantyczne oczekiwania!

I nie, najbardziej oczekiwanym filmem 2015 roku nie są dla mnie nowe SW, one plasują się u mnie na 4-5 miejscu - możecie mnie tera hejtować do woli:P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.