TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

"Rebels" #20 w USA

2015-11-25 12:34:56 Różne

Dziś wieczorem czasu amerykańskiego na stacji Disney XD zostanie wyemitowany kolejny odcinek drugiego sezonu serialu "Star Wars: Rebelianci", zatytułowany "Stealth Strike". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć fragmenty.

Nowy imperialny okręt chwyta Ezrę, komandora Sato i jego załogę, zmuszając tym samym Kanana i Reksa do przebrania się za szturmowców i rozpoczęcia misji ratunkowej...W ostatnim odcinku dowiedzieliśmy się tego i owego o przeszłości Sabine i właśnie tego dotyczy najnowszy "Rebels Recon". Pablo zaznacza w nim, że przechodzenie ze skrajności w skrajność nie jest nietypowe dla nastolatków - Sabine jednego roku była prymuską w Akademii, potem została niebezpieczną łowczynią nagród, a skończyła na rebelii. Ketsu odegrała istotną rolę w wyrwaniu jej ze szkoły. Filoni zdradził, że postać Onyo to niewykorzystany, bardzo wczesny projekt z "Przebudzenia Mocy" - czyli kolejny po Piątym bracie. Dave po prostu przyszedł na spotkanie, zapytał, czy będą używali w filmie tę postać i dostał zgodę na przemycenie jej do "Rebels". Gilroy dodał, że na jej zbroi widać symbole organizacji, z którymi współpracuje (jedną z nich jest oczywiście Czarne Słońce). Inny bohater odcinka, EG-86, początkowo nie był droidem GNK, ale jego pomruki ciekawie wpasowują się w "gderanie" Choppera. Potem możemy zobaczyć jak rebelsowy astromech przejął Twittera w zeszłym tygodniu, a tym razem pytanie do Pabla brzmi: co Hera ma pod ochraniaczami na głowie, uszy czy "małe lekku"? Cóż, jeśli ktoś oglądał filmy, to wie, że Twi'lekanki mają w tym miejscu rożki, natomiast męscy przedstawiciele rasy małżowiny podobne do naszych. Hidalgo dodał, że owe rogi są dość elastyczne.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Dave Filoni (530) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (889) Henry Gilroy (75) Pablo Hidalgo (318) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (597)

KOMENTARZE (1)

  • Darth Starkiller2015-11-25 23:39:28

    Zapowiada się dobrze. Humor w stylu gwiezdnowojennym także pasuje do sytuacji, przynajmniej tych pokazanych w filmikach zapowiadających odcinek.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..