Gry komputerowe

Star Wars Battlefront - Recenzja
Od premiery nowego Star Wars Battlefront minął już ponad tydzień. Gracze toczą zacięte walki na frontach Sullust, Tatooine, Endora i Hoth. Według branżowych analityków mamy do czynienia z największą premierą tego roku pod względem środków przekazanych na zabiegi marketingowe. Nie jest to może skala z jaką debiutowało GTA V, ale i tak trudno znaleźć sklep z grami, w którym nowy Battlefront nie leżałby na półce z najważniejszymi premierami. Nie jest to małe osiągnięcie biorąc pod uwagę jakie tytuły debiutują w ostatnim kwartale tego roku. Sprawdźmy więc czy Battlefront spostał oczekiwaniom.

Zapraszamy do przeczytania naszej recenzji będącej jednocześnie zakończeniem naszej akcji 'Miesiąc Battlefronta', którą przygotowaliśmy dla was razem z portalem gamedot.pl.Tagi: Battlefront (2015) (117)

Komentarze (9)

Czy gra mi pójdzie bez lagów na karcie Nvidia Optimus.

Tu nie chodzi o informację kto i ile usunął z gry tylko o porównanie ile oferował Battlefront II z 2005 a nawet wersja alfa Battlefront III którą niestety anulowano. Nowy Battlefront to rewelacyjnie wyglądająca i brzmiąca gra która niestety stała się ofiarą typowych korporacyjnych zagrywek EA. It`s in a game - well mostly.

Gdyby nie informacja, że twórcy specjalnie usunęli część zawartości gry, każdy by się zachwycał i krzyczał, jaka to jest kompletna gra :P

"Mam trochę godności" :D cóż to za heroiczne wyznania :D

Jak dla mnie jest perfekcyjny klimat i bawię się genialnie. A map jest więcej chyba, że gracie w jednym trybie tylko :)

To są jakieś jaja.Co to za wytłumaczenie,że jak nas wydymają na ponad stówe i łaskawie dadzą dodatkowe mapy to ta gra będzie perfekcyjna.To jest jeden wielki skok na kasę i osobiscie gardzę takimi zagrywkami.Miałem kupic gre w dniu premiery ale mam troche godności i nie będe zbierał tych resztek które rzucają pod stół w postaci DLC dla nerdów.Pozdrawiam

Nestor, chyba żartujesz... Elite Squadron też sobie cenię, ale to kompletnie nie ta liga. Nowy BF jest IMO perfekcyjny, a jedynym jego problemem jest brak contentu - po premierze wszystkich DLC ta gra będzie zasługiwała na 9, czy 10/10. Teraz oczywiście nie zasługuje, bo 4 mapy, 6 bohaterów (i inne braki np. jeśli chodzi o rodzaje broni, statki) to kpina.

chaos*

Spodziewałem się czegoś lepszego, niestety. Jednak BF:Elite Squadron zdecydowanie najlepszy i niedościgniony, mimo słabej grafy. Ale grywalność FTW4E.

haos pola bitwy, haos pola bitwy, haos pola bitwy , haos pola bitwy :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.