TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

Trzeci sezon "Rebeliantów" potwierdzony

2015-11-30 21:27:21 TV InsiderW dniu dzisiejszym serwis TV Insider potwierdził pogłoski, jakie pojawiły się jakiś czas temu: serial "Star Wars: Rebelianci" rzeczywiście doczeka się trzeciego sezonu. Produkcja właśnie trwa, a nowe odcinki zobaczymy w przyszłym roku. Nie powinno to zbytnio dziwić, zwłaszcza jeśli przypomnimy sobie słowa Prinze'a, który twierdzi, że "Rebelsi" będą gościli na ekranach pięć, siedem serii.

Więcej informacji ma się znaleźć w czwartkowym TV Guide, ale Insider zdradził dwie dość istotne wypowiedzi osób związanych z serialem. Po pierwsze, Taylor Gray powiedział, że Bridger wiele przeszedł i znalazł w załodze "Ducha" prawdziwą rodzinę. Jednakże istnieje pytanie, które nurtuje chłopca (i fanów) od dłuższego czasu: co się stało z jego rodzicami? Podobno odpowiedź na nie "zdecyduje o losie Ezry".

Filoni z kolei potwierdził, że dwunastego grudnia czeka nas finał pierwszej połowy sezonu, czyli ostatni odcinek w roku. I ów finał jest podobno równie tajny, co plany Gwiazdy Śmierci, ponieważ jedynie kilka osób z ekipy wie co tak naprawdę dzieje się pod koniec. Nawet aktorzy nie do końca zdają sobie z tego sprawę.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Dave Filoni (627) Freddie Prinze Jr. (58) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (623) Taylor Gray (41)

KOMENTARZE (12)

 • Vast2016-01-01 15:32:11

  Ucieszyła mnie wiadomość, że planowane jest powstanie tylu sezonów. Rebelianci mają jeszcze szansę się rozkręcić, więc nie są u mnie skreśleni. Poczekam i zobaczę co się z tego wykluje. :D
  Jest sporo do poprawy, ale R mają też pewien potencjał.

 • Krogulec2015-12-03 01:01:53

  Yogurt mnie wyręczył :(

 • SW-Yogurt2015-12-02 18:58:00

  W ramach żartu pozwolę sobie odpowiedzieć, bo akurat oglądam Rebelsów, o ile uda mi się wstać i nie mam żadnych planów na sobotę rano. Cały czas się zastanawiam skąd Wy macie "mrok" w TCW i R, oprócz zapowiedzi tfurców. ~;) No i że z odcinka na odcinek jest coraz lepiej... ~;)

  Krótka odpowiedź na wszystkie pytania MM brzmi: ostatni odcinek. ~:)))

  > Gdzie ta banalność?
  Fabuła odcinka w ogólności i szczególności. Od sposobu podejścia do problmu ginących okrętów (zaginął jeden, wysyłamy drugi, i kolejny itp), przez powód ich znikania (3584 pułapka Imperium), po rozwiązanie (KaBOOM).
  > Gdzie ta ciągła jasność i brak klimatu?
  A gdzie tu mrok? Tak, wiem, byli szturmowcy, byli Jedi, było bum, był klimat SW. ~;)
  > Gdzie Filoni?
  W wykorzystywaniu cudzych pomysłów. Czy on cokolwiek sam wymyślił? Aha, racja uczennica Anakina...
  > Gdzie zrobienie z Vadera małpy jak z Grievousa?
  Vedera w ostatnim nie było, ale po poprzednich jest na OZ, po tym jak robili z niego wariata. ~;)
  > Gdzie zrobienie z Tarkina nieumiejącego myśleć głupka?
  Tarkina w ostatnim też nie było, ale imperialni utzymali poziom.
  > Gdzie zbyt łatwe ucieczki rebeliantów z więzienia?
  Hmmm, w ostatnim odcinku? ~:)))
  > Gdzie od razu wyjaśnianie potencjalnych tajemnic?
  Mamy kawałek przekazu. No oczywiście, rozwiązanie dotyczące tajnych planów/broni Imperium zna była uczennica Akademii z BigAss Prime. No oczywiście.
  > Gdzie głupi humor?
  Uwielbiam goopi humor, to się czepiać nie będę i temu Misiu policzyłem to na plus.
  > Gdzie głupotki?
  W całym ostatnim odcinku. Choćby dyndający u szturmusia blastomiecz inicjujący ucieczkę.
  > Gdzie postacie bez charakteru?
  Mają charakter, rysowany grubą kreską, ale taki powinni mieć w kreskówce.

  Dobrze, że news spada z głównej, to i zniknie ta dyskusja. ~;) EOT

 • Michalomatek2015-12-02 15:36:34

  Krogulec - podobnie jak w przypadku TCW, z sezonu na sezon rośnie mroczność. Zamiast akcji na jednej planecie przez cały czas, dostaliśmy ich wiele. Zamiast wykształtowanego i dojrzałego dorosłego bohatera otrzymaliśmy młodego, który musi dorosnąć, co jest rozwojem postaci. Nawet grafika leciutko się poprawiła. Jest mrok, są postacie i są imperialni. A szturmowcy równie kiepscy byli w ANH, to po prostu schemat.

  Gdzie ta banalność? Gdzie ta ciągła jasność i brak klimatu? Gdzie Filoni? Gdzie zrobienie z Vadera małpy jak z Grievousa (tak, wiem, że potkoniec Oblężenia Lothal była scena, w której Vader wpadł w pułapkę zastawioną przez własne wojska, ale w ANH było tak samo i oznaczało, że Vader zyskał przeciwników, których pokonanie nie było banalne. W pierwszych scenach z odcinka był taki, jak ma być). Gdzie zrobienie z Tarkina nieumiejącego myśleć głupka? Gdzie zbyt łatwe ucieczki rebeliantów z więzienia? Gdzie od razu wyjaśnianie potencjalnych tajemnic? Gdzie głupi humor? Gdzie głupotki? Gdzie postacie bez charakteru?

 • Krogulec2015-12-02 14:00:24

  Już wolę Porę na przygodę... serio, ten serial jest tragiczny.

 • WidowMaker2015-12-01 22:39:14

  @ Qel Asia - jak oglądałem ostatni odcinek to przyszło mi do głowy ze ta facjata Ezry jakaś znajoma, dokładnie ten nos jak u Adama Drivera. Ale matematycznie wiek się nie zgadza niestety :-)

 • kirmarks2015-12-01 21:15:00

  Ja nie lubię jak mi serial w książkę zamienią bo później trudno to dostać.

 • Michalomatek2015-12-01 09:13:43

  Chyba będę na kolejny sezon czekać jak na drugi.

  A hejterzy Rebels mają problem. :P

 • Darth Starkiller2015-12-01 00:17:16

  Cieszę się, tylko mam nadzieję, że plany co do sezonów będą zrealizowane w formie serialowej. "Wojny klonów" zakończyły się na 6. sezonie, który przez wielu (w tym mnie) jest uważany za najlepszy sezon serii. Reszta planowanych historii jest realizowana w komiksach, książkach... nie miałbym nic przeciwko takiej formie rzecz jasna, ale w "Rebeliantach" zauważyłem podobny trend co w "Wojnach klonów", a mianowicie miodność rosnącą z odcinka na odcinek. Nie chciałbym, aby serial po osiągnięciu tej słynnej "epickości" został nagle przerwany.

 • begotten2015-11-30 23:22:09

  Droga Redakcjo, zwracajcie większą uwagę na poprawność językową: http://www.poprawniepopolsku.pl/tag/w-dniu-dzisiejszym/

 • Qel Asim2015-11-30 22:26:27

  Pewnie wprowadzą postać młodego Kylo Rena :P

  A co trzeciego sezonu... OK, niech robią :D

 • Zakrza2015-11-30 21:45:48

  12 grudnia, 6 dni przed premierą Force Awakens. Pewnie jakieś powiązanie.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..