Aplikacje mobilne

Star Wars Galaxy of HeroesW oczekaiwaniu na nadchodzące Przebudzenie Mocy oraz w przerwie od ogrywania nowego Battlefront-a , warto sięgnąć po telefon. W zeszłym tygodniu premierę miała nowa gra na platformy mobilne, zapowiedziana podczas tegorocznych targów E3. Star Wars Galaxy of Heroes , bo o niej mowa, zadebiutowała na platformach apple oraz urządzeniach z Androidem.

Główną częścią gry są turowe starcia między dwoma drużynami złożoymi z postaci znanych z sześciu części Sagi, oraz animacji The Clone Wars i Rebels. W grze brak jakiejkolwiek warstwy fabularnej, wszystko sprowadza się do kolekcjonowania postaci i wystawiania ich do walki. Rozgrywkę można prowadzić w sesjach przeciwko sztucznej inteligencji lub przeciw innym graczom w trybie PvP.
Gra oparta jest oczywiście o system premium, oferuje więc darmową rozgrywkę i mikropłatności. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry, poniżej zwiastun premierowy.Tagi: Electronic Arts (108) Galaxy of Heroes (8)

Komentarze (14)

Gildia "Polish Hussars Force" rozpoczyna rekrutację.
Aktualnie mamy 48/50 ale dodatkowe wolne miejsca zapewniają mniej aktywni gracze (średnia poniżej 540/600 drt).
Szukamy osób z 80lvlem robiących 540/600drt oraz zwracających uwagę na Contribution. Wymogiem jest także korzystanie z Discorda.
Robimy aktualnie Rancora HC co trzy dni i przygotowujemy się do Haat.
Wymagania:
-80lvl
-540/600 drt
-Rancor 0 dmg/24h
Zainteresowanych proszę o wiadomość maci3ksm@gmail.com

Nowa Gildia dla graczy z Polski.Zapraszam chętnych i aktywnych nowych graczy. Mój Ally Code 148-432-322 Imperial WarMachine

Grałem sporo w Uprising, ale jak tylko pojawiła się ta gra to tamtej już nawet nie uruchamiam. Dużo szybciej się ładuje, ciekawsze rozwiązania - może nie ma fabuły, ale samo rozbudowywanie postaci i kolejne ich zdobywanie daje ogromną frajdę.
Gdyby ktoś jeszcze tu zaglądał i przeczytał, to mój kod to 992-419-863, 42lvl.

Nie ma czegoś fajnego na system z windowsem?

@Rif
Nadal, jeśli są tylko postaci z filmów/seriali + HK-47 to nie wygląda mi to na przypadek. Chyba, że to tylko początek i będą dalej postaci z Legend dodawane.

@Rif_ wysłałem Ci zaproszenie; mój kod to: 391-371-349

Następne P2W... tego syfu już jest za dużo.

Gra nie jest kanoniczna. Tak się o niej wypowiedział Pablo Hidalgo. Można zatem uznać, że czerpali z legend, ale to nic nie oznacza.
Jak na razie fajnie mi się gra. Znacznie lepsze od nudnego Uprising, gdzie poziom grindowania był nieludzki, a i tak grałem z dwa miesiące :/

Jeśli chce ktoś chce dołączyć mnie jako sojusznika, to numer: 658-245-935

Nie czytam spoilerów na ile mi się uda, to wszystkiego nie wiem, ale pojawienie się tutaj HK-47 oraz pewnej planety na pewnej mapie budzi moje spore zainteresowanie w kontekście KOTORów/SWTORa.

Gram codziennie, ale już na poziomie postaci powyżej 30 lvl robi się ciężej - liniowa rozgrywka, ale na chwilę daje frajdę :)

polecam! w grę tą łupię od kilku dni, ja dostałem za free nowego stormtroopera i chewbacce

"Z postaci znanych z sześciu części Sagi, oraz animacji The Clone Wars i Rebels." + HK-47 :-)

Całkiem fajna, naprawdę polecam. I załapałem się na żołnierza Resistance za free!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Aplikacje mobilne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.