TWÓJ KOKPIT
0

Łotr 1

Felicity Jones poleciała na Malediwy

2015-12-01 18:46:11

Wygląda na to, że znamy kolejną lokację „Rogue One” Garetha Edwardsa. Po Islandii i Wielkiej Brytanii są to Malediwy. W poniedziałek dotarła tam Felicity Jones, reszta ekipy jest w drodze. Kluczowy członek obsady ma dotrzeć tam dziś. Na razie nie wiadomo, kto to ma być, być może Diego Luna.

Oczywiście tytułu kręconego tam filmu nie potwierdzono, jak zwykle jest to tajemnica. Moosa Zameer, minister turystyki Malediwów zdradził jednak, że Hollywood kręci film na Atolu Laamu. W zeszłym tygodniu sprowadzono tam już helikopter z którego mają być kręcone niektóre sceny. Zdjęcia będą kręcone na dwóch wyspach na tym atolu. Jedna z nich to Baresdhu, przynajmniej według ministra Zameera. Drugiej póki, co nie znamy. Cała okolica jest dość turystyczna, zresztą 28% PKB Malediwów to turystyka.

Niektóre źródła sugerują, że ma tam powstać aż 20 minut finalnego filmu. Dziś trudno dawać temu wiarę, ale kto wie. Zobaczymy.Do obsady „Rogue One” podobno dołączył Duncan Pow. Tak przynajmniej wynika z danych serwisu Spotlight. Aktor ten na razie nie wyróżnił się niczym specjalnym i nie jest szeroko kojarzony. W „Rogue One” także pewnie zagra ogon, ale w jego przypadku chyba wiemy jak się będzie nazywać, albo raczej jaki ma mieć kryptonim. Gold Nine (Złoty Dziewięć). Czyżby kolejny pilot?

Premiera „Rogue One” już za rok i trzy tygodnie. Na razie czekamy na pierwszy oficjalny teaser. Wielu liczy, że pojawi się on przed „Przebudzeniem Mocy”. Zobaczymy.
TAGI: Diego Luna (80) Felicity Jones (108) Gareth Edwards (171) lokacje (101) Łotr 1 (spin-off) (498) Plotki (1171)

KOMENTARZE (2)

  • Nestor2015-12-02 23:54:07

    Mnie ten film bardziej jara niż E7, wiem wiem, grzeszę niemiłosiernie. :D

  • ShaakTi11382015-12-01 20:25:48

    Malediwy - może Glee Anselm?

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..