Klasyczna Trylogia

Saga na VoD.pl

Premiera „Przebudzenia Mocy” już wkrótce, a tymczasem poprzednie części sagi pojawiają się w różnych mediach i formach, także w Polsce. Mamy filmy w stacji AXN, są też dokładane do „Gazety Wyborczej”, a od 1 grudnia można je także oglądać w onetowkim VoD. Każdy z filmów kosztuje tam 4,80 PLN (w zależności od formy płatności). Każdy z pięciu filmów, gdyż „Nowa nadzieja” nie jest dostępna w serwisie. Przypominamy, że oryginalny film, czyli obecnie IV Epizod ma prawa podzielone między Foxa a Lucasfilm. W tym wypadku widać właściciele nie dogadali się. Dostępne są dwa oryginalne epizody – „Imperium kontratakuje” i „Powrót Jedi’ oraz prequele – „Mroczne widmo”, „Atak klonów” i „Zemsta Sithów”.Każdy z udostępnionych filmów można obejrzeć na dowolnej platformie Onet VoD. Więcej szczegółów na stronie: www.vod.pl/starwars.
Użytkownicy serwisu VoD.pl, aplikacji Onet VoD na urządzeniach mobilnych oraz Smart TV będą mogli obejrzeć udostępnione epizody „Gwiezdnych Wojen” w wersji z polskim dubbingiem lub oryginalną ścieżką dźwiękową w języku angielskim i napisami. Oglądając „Gwiezdne Wojny” w playerze VoD.pl, użytkownicy będą mogli również płynnie przełączać się miedzy wersją z dubbingiem, a wersją z napisami. Dzięki funkcji automatycznego wznawiania, odtwarzanie filmu można rozpocząć np. na telefonie, a kontynuować w serwisie VoD.pl, od momentu zatrzymania.Tagi: AXN (17) Epizod I: Mroczne widmo (485) Epizod II: Atak klonów (794) Epizod III: Zemsta Sithów (845) Epizod IV: Nowa nadzieja (565) Epizod V: Imperium kontratakuje (431) Epizod VI: Powrót Jedi (388) Prasa (180) Strony internetowe (różne) (114)

Komentarze (7)

Ja tam się nie nakręcam i nawalam DVD przed premierą, a wy?

karolaczek - do 2020 Fox ma prawa dystrybucyjne określone umową do wszystkich 6 filmów. Potem zostaną mu częściowe prawa majątkowe do Nowej Nadziei. Czyli obecnie z 5 filmami LFL może robić co chce, o ile nie reguluje tego umowa. Ważne by Fox dostał od tego procent. Natomiast w przypadku ANH sprawa jest bardziej skomplikowana. Bo muszą za każdym razem dogadywać się z Foxem i to nie zmieni się po 2020, chyba, że dogadają się i odkupią prawa.

Fox ma prawa do dystrybucji zdaje się do 2020 więc jeszcze trochę i problem sam się rozwiąże :P

Jak MGM odda Sony Bonda,
to Sony odda Spider-Mana Disneyowi,
A wtedy Marvel odda jednego Avengera Foxowi,
A Fox odda IV epizod Disneyowi.

To by było najprostsze rozwiązanie.

Ale to głupie z tym Foxem...zwłaszcza, że, o ile rozumiem, nie dogadali się tylko w tej kwestii VOD.

A więc nici z kinowych maratonów każdej z trylogii kilka dni przed EP VII... Watpię by Fox odpuścił.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Klasyczna Trylogia"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.