TWÓJ KOKPIT
0

Gry komputerowe

Nowe wypowiedzi twórców "The Old Republic"

2015-12-02 09:34:05 Dulfy

Twórcy "The Old Republic" wypowiedzieli się wczoraj odnośnie kolejnych rzeczy, które nadejdą do "Knights of the Fallen Empire", ale najpierw poinformowali co czeka nas w grudniu.

I tak:

- Wrócą eventy z rakghulami (od 15 do 22 grudnia), Gree (od 8 do 15 grudnia) i Bounty Hunter Week (22-29 grudnia), a także Life Day (od 15 grudnia do 5 stycznia). Przy tym ostatnim wydarzeniu będzie można kupić w grze wszystkie poprzednie przedmioty z tym związane, nawet te, które dostępne były jedynie na cartel markecie.

- W związku z premierą filmu "Przebudzenie Mocy" powróci możliwość uzyskiwania podwójnej ilości doświadczenia (18 grudnia - 1 stycznia)

- Jeśli zalogujemy się między ósmym grudnia a czwartym stycznia otrzymamy statuę HK-47, którą będzie można postawić w swojej twierdzy. Będzie to prezent z okazji 4. rocznicy powstania gry.Przechodząc do "KotFE":

- Rozdział X czyli "Anarchy in Paradise" wyjdzie 11. lutego (wcześniejszy dostęp będzie możliwy 9. lutego)

- Będziemy mogli zrekrutować Kaliyo i Bowdaara. Jeśli będziemy subskrybentami otrzymamy na stałe HK-55.- Jeśli między 11. stycznia a 1. sierpnia będziemy subskrybentami, otrzymamy specjalny bonusowy rozdział, w którym wcielimy się w wymienionego wyżej droida.- Nadejdą zmiany w craftingu. Co do nich, twórcy obiecują szerszą wypowiedź w styczniu.

- W rozdziale 10. wszystkie nasze wybory i decyzje będą miały znaczenie. Konsekwencje jednej z nich zobaczymy zaraz po zakończeniu rozdziału, zaś następne w nowych odsłonach.Przypominamy, że starsze newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum
TAGI: Epizod VII: Przebudzenie Mocy (878) The Old Republic (510)

KOMENTARZE (3)

  • Vintress2015-12-02 17:04:11

    I o to tyle hałasu? Zapowiadali nagrody dla subskrybentów, a tymczasem oferują coś co już niektórzy mają. A co jeśli nie lubię HK? Subskrybuję grę już ponad rok non-stop i jestem zawiedziona. W nowy dodatek grałam tylko na jednej postaci i to maks 50 minut - taki jest krótki. Według mnie nie ma sensu przechodzić tej historii od nowa na innych postaciach, bo już za pierwszym razem jest mdła.

  • Vorpal2015-12-02 10:26:19

    Dodatek jest naprawdę spoko, ale byłoby super gdyby te "rozdziały" nie były tak strasznie krótkie. Dotychczasowy content fabularny to max 2 dni grania. Mam nadzieję, że kolejne części będą znacznie obszerniejsze.

  • Slavek_82015-12-02 09:45:09

    Bonusowy rozdział w którym gram jako HK? I need this!

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..