TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

"Rebels" #21 w USA

2015-12-02 14:53:00 Różne

Dziś wieczorem czasu amerykańskiego na stacji Disney XD zostanie wyemitowany kolejny odcinek drugiego sezonu serialu "Star Wars: Rebelianci", zatytułowany "The Future of the Force". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć fragmenty.

Rebelianci dowiadują się, że inkwizytorzy poszukują wrażliwych na Moc dzieci, więc działają razem, aby ochronić młodziki przed wrogiem.Tydzień temu mieliśmy okazję obejrzeć wspólną misję Kanana i Reksa, więc właśnie tego dotyczy nowy "Rebels Recon". Hidalgo zauważa, że dzięki wzajemnej wyprawie obaj panowie zaczęli doceniać swoje mocne strony, a Dee dodaje, że kapitan i tak często kłócił się z Anakinem, więc się przyzwyczaił do tego typu relacji. Rozmowa potem schodzi na Interdictory - sam pomysł wzięto z "Imperial Sourcebook" West End Games i w "Rebeliantach" jest to oczywiście okręt w fazie testów. Pablo przytacza tu słowa Pietta z "Powrotu Jedi", który mówi, że trzeba powstrzymać rebeliantów przed ucieczką w nadprzestrzeń - ludzie z West End wymyślili, że Imperium budowało statki mogące wytwarzać studnie grawitacyjne. Następnie tematem głównym staje się Ezra, który teraz jest o wiele pewniejszy swoich umiejętności w Mocy i powoli staje się hybrydą Jedi i żołnierza dzięki swoim dwóm mentorom.

Pytanie z tego tygodnia brzmi: kiedy Sabine miała czas na bycie łowczynią nagród, skoro w serialu ma szesnaście lat, a wiemy, że do akademii wstępowało się w wieku piętnastu? Hidalgo mówi, że dziewczyna jest niezwykle zdolna, więc prawdopodobnie zaczęła uczęszczać do szkoły wcześniej, może w wieku lat trzynastu, a na pewno czternastu. W związku z tym miała jeszcze trochę czasu, zanim przystąpiła do rebelii - zresztą, więcej o tym dowiemy się wkrótce.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Dave Filoni (557) Dee Bradley Baker (49) Pablo Hidalgo (321) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (606)

KOMENTARZE (3)

  • Darth Starkiller2015-12-02 23:59:31

    Zapowiada się świetnie. Na początku byłem nastawiony sceptycznie, bo myślałem, że początek spoilera odcinek będzie się skupiał na głównych bohaterach jako niańkach dla dzieci wrażliwych na Moc. koniec spoilera Teraz, gdy przedstawiono zarys odcinka i wspomniano o inkwizytorach (można ich też zobaczyć w klipie), to nie mam wątpliwości, że odcinek będzie miodny.

  • SW-Yogurt2015-12-02 19:09:58

    A nie było takiego TCW?

  • ShaakTi11382015-12-02 14:58:35

    Moje klimaty - mam nadzieję, że dostaniemy równie dobry odcinek, co ostatnio.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..