Kolekcjonerstwo

Rey i BB-8

Firma Hot Toys zapowiedziała na swoim profilu na FB wyjście kolejnych gadżetów z "Przebudzenia Mocy". Tym razem w skali 1:6 zostanie wykonana figurka Rey. Sprzedawana będzie w zestawie z, wykonanym w tej samej skali, droidem BB-8. Rey będzie miała ok. 30 cm wysokości, podczas gdy droid będzie mierzył ok. 11 cm. Figurki do nabywców trafią w połowie przyszłego roku, ich cena nie jest jeszcze znana, ale szacujemy, że ich koszt to ok. 250$. Za kilka dni zostanie uruchomiona na nie przedsprzedaż na stronie Sideshow Collectibles.Tagi: Hot Toys (48)

Komentarze (8)

Manhunto -> całe Black które miałem trafiło do ciebie ;] Pamiętaj że czekam aż się przełamiesz i sprzedaż mi Dewbacka 1/6 Sideshow :] (Tauntaun`a sobie wczoraj kupiłem ;p)

ladne wykonanie, ale twarz troche nie podobna..

Niestety za detale trzeba bulić

karauak masz coś do Black Series !?!? :D HT trzyma poziom, cena ok, ale to nie moja bajka. Zobaczymy jak PF wyjdą, ale to pewnie w 2017 jak znam SC.Fett od SC miał być na święta, a będzie po nowym roku, norma ;/

Cena może duża (a nawet kosmiczna, jak to ujął Kwarc), ale patrząc na zdjęcia można się zachwycić jakością wykonania tych figurek i ich szczegółowością.

Teraz przestój z OT będzie bo cash trzeba nabić na TFA ale może za rok coś ze starszych wypuszczą

Cena jak zawsze w przypadku HT. Jak nie pasuje można kupić Black Series. A co do Rey, to E7 jeszcze nikt nie widział a oni już kolejną figurkę robią. A gdzie figurki z OT ? Ja na mojego Hana i Chewbaccę czekam od maja !!!

Cena, jak zwykle, kompletnie z kosmosu.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.