Fandom

Quiz wiedzy o Gwiezdnych Wojnach od Multikina

Multikino

Otrzymaliśmy informację od sieci Multikino, że za pośrednictwem ich konta na Facebooku można wziąć udział w specjalnym quizie wiedzy dotyczącym Gwiezdnych Wojen, w którym można wygrać specjalną edycję limitową konsoli Playstation 4. Szczegóły poniżej:

"Sieć Multikino dla swoich fanów na portalu facebook.com przygotowała wielki quiz wiedzy o Star Wars. Od 4 do 11 grudnia br. każdy może sprawdzić wiedzę i przygotowanie do premiery filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Na najlepszych czekają Sony PlayStation 4 z grą Battlefront oraz inne kosmiczne nagrody.

4 grudnia br. na Fan Page’u Multikino Polska na portalu facebook.com w aplikacji konkursowej wystartował wielki quiz wiedzy o Star Wars. Każdy z ponad 700 tysięcy fanów Multikina może sprawdzić czy wie już wszystko o Gwiezdnych wojnach i czy jest gotowy na premierę Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy, która już 18 grudnia br.

Przygotowany przez Multikino quiz składa się z pytań zamkniętych oraz otwartych. Po udzieleniu minimum siedmiu poprawnych odpowiedzi na dziesięć wylosowanych pytań zamkniętych, uczestnik konkursu może przygotować odpowiedź na pytanie otwarte, która będzie kluczowa przy rozstrzygnięciu wyników konkursu.

100 autorów najciekawszych odpowiedzi wygra zaproszenie na dowolny seans od poniedziałku do czwartku na film 2D lub 3D. Kolejnych 50 autorów odpowiedzi otrzyma zestaw – średni popcorn i średni napój. Wybierając zwycięzców, organizator quizu będzie brał pod uwagę przede wszystkim kreatywność oraz oryginalność odpowiedzi.

Dodatkowo każda osoba nagrodzona biletem oraz zestawem barowym otrzyma zaproszenie do udziału w wielkim finale quizu wiedzy o Star Wars. Odbędzie się on 22 grudnia 2015 roku w jednym z warszawskich kin sieci Multikino. Przy pomocy interaktywnego bloku, którego partnerem jest Orange, uczestnicy wielkiego finału po ściągnięciu aplikacji będą mogli w czasie rzeczywistym odpowiadać na pojawiające się na ekranie pytania. Na trzech najlepszych graczy będzie czekało PlayStation 4 1TB Limited Edition Star Wars Battlefront Deluxe Edition, a dla pozostałych uczestników finału Orange przygotuje upominki.

Fundatorami nagród w wielkim finale quizu wiedzy o Star Wars są: PlayStation Polska oraz Orange Polska."Przypominamy także o tym, że już w ten weekend (12-13 grudnia, w godzinach 12-17) w Multikinie Gdańsk czekają atrakcje na miłośników Gwiezdnych Wojen. Osoby, które przyjdą do kina spotkają się z Rycerzami Jedi i będą mogły zobaczyć replikę droida R2-D2 a także zrobić sobie zdjęcie na tle ścianki Star Wars. Dzieci nauczą się składać własny miecz świetlny albo będą mogły wziąć udział w konkursie wiedzy o Gwiezdnych wojnach. Ponadto Rycerze Jedi we wsparciu króliczka Duracell przeprowadzą szkolenie z ciosów i bloków przy użyciu mieczy, a uczestnicy zabawy otrzymają na pamiątkę plakaty.

HARMONOGRAM EVENTÓW:

21 – 22.11.2015 – Multikino Poznań Malta
28 – 29.11.2015 – Multikino Kraków
05 – 06.12.2015 – Multikino Wrocław Arkady wrocławskie
12 – 13.12.2015 - Multikino Gdańsk
19 – 20.12.2015 – Multikino Warszawa Złote Tarasy
26 – 27.12.2015 – Multikino Katowice
02 – 03.01.2016 – Multikino Olsztyn
09 – 10.01.2016 – Multikino Lublin
16 – 17.01.2016 – Multikino Szczecin
23 – 24.01.2016 – Multikino Warszawa Targówek

Sponsorami gwiezdnej przygody w Multikinie są: HASBRO i DURACELL.Tagi: Kino (19) Multikino (7)

Komentarze (2)

Fatalnie - nie masz Scheissbooka, nie bierzesz udziału w quizie.

10/10 dobrych odpowiedzi i jakoś udało mi się odpowiedzieć na otwarte pytanie. Nie liczę na wygraną, ale chociaż fajnie jest się tak samemu sprawdzić, chociaż pytania były bardzo banalne.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.