Przebudzenie Mocy

Kolejny spot telewizyjny

W internecie pojawił się dzisiaj kolejny, krótki spot telewizyjny z "Przebudzenia Mocy". Tym razem podzielony jest na dwie części: pustynną z Rey i BB-8 oraz poświęconą myśliwcom.Tagi: Epizod VII: Przebudzenie Mocy (736)

Komentarze (12)

Luke S >> Ty do kogoś konkretnie kierowałeś ten swój komentarz czy między wieczorynką, a nauką pisania literek lubisz coś sobie pod nosem zanucić?

Panie i panowie - chyba nikt nikomu nie trzyma przy głowie pistoletu vel blastera czy miecza świetlnego (nawet w kolorze czerwonym) i nie każe mu oglądać spotów - albo ich nie oglądać. Więc serio nie rozumiem o co te wszystkie spory za każdym razem kiedy pojawia się wiadomość o nowym spocie... A z doświadczenia wiem że najlepsze migawki ze spotów często nie pojawiają się w wersjach kinowych, ewentualnie wracają dopiero w edycjach rozszerzonych ;-)

Luke S nie popisales sie.
Co do tych 2 sekund, wole te 2 sekundy obejrzeć w kinie po raz pierwszy. Tu nie chodzi o żadne zdradzanie fabuły ale o ogół. Dobra koniec tematu.

jarson93

No brawo, mamy Sherlocka. Przecież normalnie robi się 20 identycznych spotów, tylko zmienia się numerek - 1,2,3,4... gratuluję spostrzeżenia.

Właśnie, "coś tam nowego" - sceny typu 2 sekundy lotu x-winga, Kylo machnie mieczem, Finn machnie mieczem - takie sceny nic nie zdradzają, nic nie psują, nadal nie wiemy nic o fabule, a te całe jęki w komentarzach niektórych osób na początku były śmieszne, ale zaczynają być denerwujące.

Ze wszystkich spotów uzbierało by się łącznie z 7 minut filmu. Do tego nadal nie pokazali ani Snoka ani Luka, nic praktycznie nie wiadomo o żadnej postaci, wszystko nadal jest owiane tajemnicą. Nikt nic nie traci oglądając te wszystkie spoty. Czego np nie można powiedzieć po oglądnięciu trailera z Batman v Superman, który w 3 minutach zdradził praktycznie całą fabułę filmu.

Luke S co jak co ale zawsze coś tam nowego w tych spotach jest.

Wkońcu bitwy myśliwców wyglądają jak powinny noi jeszcze te X-WINGI 😁

Figurkowy onanista, jak pod każdym nowym spotem, musi męczyć innych swoimi dennymi komentarzami - serio, męczysz koleś.

Nikt nic sobie nie zepsuje oglądając spot, w którym na dobrą sprawę nic nie ma.

Ten ostatni tekst Rey wyszedł strasznie sztywno, nie powiem..

Tylko 9 dni do premiery, czy naprawdę jestem taki słaby by psuć sobie niespodziankę? Raczej nie.

O matko.... idealne i najlepsze jakie istnieje nawiązanie do Tatooine i OT. I jeszcze te świetne sceny walki...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przebudzenie Mocy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.