Komiksy

Nowy SW Komiks trafił na półki

... z małym poślizgiem.

Nie w listopadzie, a w grudniu pojawił się drugi tegoroczny numer magazynu Star Wars Komiks. W ręce czytelników trafia historia opisująca walkę Dartha Vadera z rebelią. Najnowszy zeszyt czasopisma od dziś powinien być już dostępny na terenie całego kraju w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Star Wars Komiks 2/2015 (60)

W drugim numerze dwumiesięcznika znalazło się zbiorcze wydanie pierwszych sześciu zeszytów w cyklu Darth Vader wydawnictwa Marvel. Komiks koncentruje się na postaci Dartha Vadera i ukazuje wojnę rebelii z Imperium z perspektywy drugiej strony. Akcja rozgrywa się pomiędzy filmami Nowa nadzieja a Imperium kontratakuje.
Komiks pierwotnie został wydany w zeszytach Darth Vader: Vader #1-6 przez Marvel Comics.
Scenariusz Kieron Gillen, rysunki Salvador Larroca, kolory Edgar Delgado, okładka Adi Granov. Tłumaczenie: Jacek Drewnowski. Cena 19,99 zł, 148 strony.

Temat na forum.Tagi: Egmont Polska (544) Kieron Gillen (49) Maciej Drewnowski (44) Salvador Larroca (40) Star Wars Komiks (199)

Komentarze (10)

mój był już odłożony :)
mam nadzieje że z Leią nie będzie obsówy ;)

Juz mam.. Szkoda, ze w nastepnym numerze bedzie Leia.. Slaby to byl komiks.. Wolalbym zeby zaczeli u nas wydawac Kanana bo to kawal dobrego komiksu!

Będzie w zwykłym kiosku czy każdym salonie prasowym.

@Redakcja

Sprawdzałem na obydwu działach.

zakupiłem w zwykłym kiosku ruchu

SroQ -> Dziwny Empik, u mnie w każdym z trzech był komiks, gdzie sprawdzałeś? Na dziale z komiksami czy z gazetami? Proponuje ten drugi przeszukiwać :)

Nie przysłali mi jeszcze dziady z Atom Komiks, a zamówiłem pół miesiąca temu. Niech im się stanie coś niewyobrażalnie złego.

Ja czekam na przesyłkę z gildii razem z Yavinem.

Byłem dzisiaj w Empiku i ani widu, ani słychu o komiksie :F

Mam!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.