Fandom

145. spotkanie wrocławskich fanów Star WarsJuż w najbliższą sobotę, 19 grudnia, zapraszamy na już 145 spotkanie Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen. Tym razem, forma będzie nieco inna, niż zazwyczaj.

Standardowo, spotykamy się o godzinie 12 w pubie Motyla Noga, gdzie wspólnie będziemy cieszyć się z premiery najnowszego Epizodu. Ze względu na premierę, tym razem mamy dla Was przygotowany jeden oficjalny punkt programu: o godzinie 15:30 opuszczamy lokal, by udać się do kina Nowe Horyzonty, aby wspólnie, o godzinie 16, obejrzeć ponownie "Przebudzenie Mocy" w 2D. Każdy, kto chciałby do nas dołączyć, jest mile widziany.

Kto jednak nie da rady z nami się spotkać w kinie, nic jeszcze nie traci! Tuż po filmie wracamy do Motylej Nogi i wspólnie, przy pieśniach Ewoków i trunkach z całej Galaktyki, będziemy hucznie świętować przełomowy moment dla naszego fanklubu. Gwarantujemy zabawę do późnych godzin nocnych. Pokażmy, jak potrafią bawić się fani Star Wars z Wrocławia i nie tylko!Tagi: Epizod VII: Przebudzenie Mocy (860) Wrocław (349)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.