Różne

Prezentowe inspiracje #1 - Ubrania

Święta już za pasem, jednak dla wielu tegoroczne Boże Narodzenie będzie się kojarzyło z premierą "Przebudzenia Mocy", która już w ten piątek. A, że święta to także czas, gdy dajemy sobie prezenty Bastion Polskich Fanów Star Wars postanawia w serii kilku newsów podsunąć kilka propozycji na bożonarodzeniowe upominki. Dzisiaj zaczynamy od ubrań zarówna dla Panów jak i dla Pań, które można znaleźć w popularnych sieciówkach.

W sklepach odzieżowych sieci C&A można znaleźć kilka koszulek z motywami z najnowszego Epizodu, wśród nich możemy znaleźć te z nadrukiem Kylo Rena czy też Finna. Najmłodsi w ofercie sklepu znajdą m.in. ciepłe czapki na zimę czy też kolorowe bluzy dla dziewczynek. Spóźnialscy ucieszą się zapewne z zegarka z gwiezdnowojennym motywem.


49,90

49,90

49,90

34,90

74,90

54,90

Więcej ubrań od C&A znajdziecie w tym miejscu >>>

Oferta sklepów Reserved najbardziej powinna ucieszyć przede wszystkim Panie, gdyż to właśnie w tym sklepie Panie będą mogły zakupić piżamy oraz koszule nocne. Dla fanów oczywiście też czekają piżamy a także standardowo koszulki i.. bielizna.109,99

99,99

69,99

39,99

39,99

Więcej ubrań od Reserved znajdziecie w tym miejscu >>>


W Croppie znajdziemy kilka wzorów koszulek, których głównym motywem jest szturmowiec w różnych wersjach. Nie zabrakło także wielkiego chodzącego dywanu jako nadruk. Poniżej kilka przykładowych wzorów

59,99

59,99

59,99

59,99

Więcej ubrań ze sklepów Cropp znajdziecie w tym miejscu >>>


Sklep House przygotował bardzo ciekawą propozycję związaną z piżamami. Otóż w tej sieci sklepów można samemu wybrać swoją starwarsową piżamę wybierać osobno górę jak i dół. Zwróćcie także uwagę na bluzy, które można znaleźć w ofercie tego sklepu.

49,99

69,99

119,99

119,99

Więcej ubrań ze sklepów House znajdziecie w tym miejscu >>>


W ofercie sklepu New Yorker znajdziemy zarówno ubrania dla Pań jak i Panów z bardzo ciekawymi wzorami, z których kilka prezentujemy Wam poniżej:

39,95

39,95

39,95

84,95

Więcej ubrań ze sklepów New Yorker dla Pań znajdziecie w tym miejscu >>> a dla Panów tutaj >>>


Zdajemy sobie także sprawę, że to nie wszystkie ubrania jakie można znaleźć w sklepach. Wielu modeli po prostu nie ma wprowadzonych na stronach sklepów, dlatego zachęcamy Was do dzielenia się informacjami dotyczącymi starwarsowych ubrań w komentarzach. Kto wie, może ktoś z Was podsunie innym jakieś gwiezdnowojenneinspiracji związane z odzieżą?Tagi: C&A (sklep odzieżowy) (4) Cropp (5) House (3) New Yorker (1) Poradnik prezentowy (14) Reserved (5)

Komentarze (9)

p.s. w c&a jakość jest najgorsza, ciuchy się drą przy 1. zakładaniu

dlaczego mój post został usunięty, do mrocznego widma?! żądam wytłumaczenia od moderatorów, co jesteście homofobami?

powtarzam: house i cropp mają gównianą jakość, wyzyskują azjatycką tanią siłę roboczą i zawyżone ceny. new yorker ma lepsze ciuszki jakościowo i tańsze, choć bardziej przegięte. bluzy dostępne w necie m.in. na pinkponk.me natomiast mają fatalny krój i są chyba projektowane dla grubasów z obwisłym mięśniem piwnym. amen!

A ja w środe w biedrze wyczaiłem fajny t-shirt z captain phasma

U mnie w galerii w dwóch sklepach zlikwidowali wystawki po paru dniach, bo ssanie w Poznaniu było takie, że ściągali wszystko do nich. :D

W c&a dostałem maske szturmowca za zakup

ogór, Ty fashionerze

Najlepszy stuff mają w Housie. Potem Reserved. Dużo dla dzieciaków w C&A.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.