Humor

Jak powinna się skończyć ''Zemsta Sithów"

youtube.com

Dość szybko, doczekaliśmy się kolejnego odcinka animowanej serii parodii "How It Should Have Ended", która przedstawia alternatywne zakończenia znanych filmów. Zobaczmy, jak powinna skończyć się ostatnia cześć trylogii prequeli.Tagi: Epizod III: Zemsta Sithów (843) Fan Film (221) How It Should Have Ended (12) Parodia (100) YouTube (125)

Komentarze (5)

Misa is sith lord!

HISHE jak zawsze w formie. Bardzo fajnie się oglądało, urocze zakończenie. Nic natomiast nie przebije wstawki z Darth Jar Jarem. ;DD

To oczywiste - podejrzewali że Palpatine może być sprzymierzony z tym Sithem, a Anakin będzie my przekazywał poufne informacje.
Dodatkowo rada odmawiając tego postępuje wedłóg własnych regół - a naginanie tych przez radę a później przez Windu kiedy chce zabić rozbrojonego Palpatina, sprawia że Anakin zaczyna myśleć że Jedi nie są lepsi od Sithów. Co sprawia że decyduje się pomóc Palpiemu.

Fajne, bardzo fajne... jak wszystko od HISHE zresztą. Tylko nie rozumiem co wiedza o tym, że w Senacie jest Sith ma do tego, że Anakin nie zasiądzie w radzie.

Fajne :) ale jeszcze tylko 2 h 57 min do Epizodu VII :D:D::D:D:D:D:D:D:D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.