Różne

Prezentowe inspiracje #4 - Książki

Były komiksy, to teraz przyszła pora na książki. Z okazji premiery "Przebudzenia Mocy" do sprzedaży trafiło dużo tytułów, skierowanych zarówno do najmłodszych fanów jak i do tych trochę starszych. Na pierwszy ogień polecamy książki młodzieżowe. Ruchomy cel, Miecz Jedi i Ucieczka szmuglerów to, trzy krótkie opowieści opowiadające historię . Natomiast trzy ostatnie tytuły to książki, które są młodzieżowymi adaptacjami Oryginalnej Trylogii.


29,99 zł

29,99 zł

29,99 zł

29,99 zł

29,99 zł

29,99 zł

Dla trochę starszych fanów polecamy powieści z najnowszego kanonu takie jak Tarkin, Lordowie Sithów, Koniec i Początek oraz Battlefront: Kompania Zmierzch, które ukazały się nakładem wydawnictwa Uroboros . Wszystkie cztery tytuły bez problemu kupicie je w salonach sieci Empik.

34,99 zł

34,99 zł

34,99 zł

34,99 zł

Warto się także zainteresować takimi tytułami jak Gwiezdne Wojny: Jak podbiły wszechświat? czy Absolutnie wszystko, co musisz wiedzieć . Pierwsza książka to spora "cegła" pełna ciekawostek dotycząca historii Gwiezdnych Wojen a druga to prawdziwe kompendium wiedzy dla fanów w każdym wieku.

49,90 zł

79,90 zł

A Wy co byście polecili innym fanom z książkowych pozycji dostępnych na naszym rynku?Tagi: Egmont Polska (607) GW Foksal (Uroboros, W.A.B.) (84) Poradnik prezentowy (14) Przewodnik (160) W oczekiwaniu na Star Wars: Przebudzenie Mocy (Journey to Star Wars: The Force Awakens) (17) Znak (11)

Komentarze (5)

@JORUUS 170, tak samo jak Miecz Jedi.

Ile stron ma Ucieczka szmuglerów ?

To już zdecydowanie lepsza opcja na te nowe książki jest w swiecie książki ze z darmowa dostawa do salonu tarkin jest za 21zł

Właściwie, to widzę, że po 17,90 zl, a nie jak napisałem po 17,00 zł.

Tarkin, Lordowie Sithów, Koniec i Początek w wersji elektronicznej są aktualnie w promocji w sklepie Virtualo. Każda z tych trzech jest w cenie 17,00 zl. Tarkin i Lordowie bardzo dobre pozycje. KiP jeszcze nie czytałem ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.