Gry komputerowe

Wyniki finansowe BattlefrontaPoczątek roku to czas podsumowań. Na takie podsumowania jest też czas w branży gier komputerowych. Analityk Michael Pachter z Wedbush Securities ocenił, że najnowsze dzieło studia DICE -nowy Battlefront, sprzedał się w okresie listopad-grudzień 2015 w liczbie 12 milionów egzemplarzy, przynosząc łączny przychód na poziomie 660 milionów dolarów.
Przypomnijmy, że na podstawie dużego zainteresowania tytułem podczas beta-testów, dyrektor Electronic Arts przyjął w listopadzie uważany wówczas za bardzo optymistyczny scenariusz sprzedaży 12 milionów egzemplarzy gry. Zakładał jednak że wynik ten uda się uzyskać dopiero po pół roku od premiery. Gra jest więc kolejnym przykładem na to jak dobrze sprzedającą się franczyzą są Gwiezdne Wojny, w związku z tym możemy się zapewne spodziewać dużej partii płatnych dodatków oraz kolejnych części gry.

Ponadto DICE i Electronic Arts ujawniły, że do Battlefronta nie są planowane żadne dodatki wnoszące treści znane z nowego filmu, a wszystkie przyszłe DLC będą się skupiały wokół Klasycznej Trylogii.Tagi: Battlefront (2015) (117)

Komentarze (10)

Nie jestem jakimś wielkim wrogiem tej gry ale też uważam, ze nie stanowi ona nawet 50% BF 2 jeśli chodzi o mapy, możliwości rozgrywki itp. A brak dodatków związanych czy to okresem Wojny Klonów, czy Przebudzenia Mocy tylko dobije te grę, bo kręcenie się w kółko wokół paru walk z klasycznej trylogii znudzi się bardzo szybko, zwłaszcza gdy dadzą nam głupoty typu nie wiem- szukanie droida na Dagobach pod starym zaplutym pniakiem.

Jeszcze nie zabiły, ale fakt jest pewien pendejo, który cheatuje już prawie od miesiąca. DarthHellmchan, chyba tak się nazywa

gra grą, cena ceną - wszystko kwestia punktu widzenia.

Ale na PC grę zabiły aimboty i inne cheaterskie gówno, które można stosować bez problemu. ;/

Kopii sprzedali mnóstwo, ale gra zdechnie prędzej niż się nawet pesymistom wydaje.

Co? To jakieś jaja, BF ma tak mało kontentu i tyle nieprzemyślanych spraw, że nadawałoby się na demo, a nie na grę za 150.

Ja tam nie płaczę, jestem bardzo zadowolony. Wiadomo, trochę mało contentu, ale to się zmieni, a od strony technicznej grze nie można nic zarzucić a to ważne. No i ten klimat... Chyba nie było do tej pory gry SW z tak dobrze oddanym klimatem.
A jeśli ktoś narzeka na płatne DLC, cóż, pora się ocknąć: mamy rok 2016. Już dawno minęły czasy kiedy wszystko było w cenie gry a społeczność mogła dowolnie modyfikować grę. Teraz to rzadkość..

Powyżej 30 h rozgrywki i wciąż mi się nie nudzi. Świetna strzelanka. W końcu znalazłem coś dla siebie. Battlefield nudził po rozegraniu jednej mapy, COD na multi to żenadix.

Gra wygląda genialnie... i na tym się kończą jej zalety :D
Tryb solo to śmiech na sali, gdyby to było demo to spoko, ale nie pełna wersja tego trybu...

No dobra, jak się gra w multi to chwilami jest całkiem przyjemnie, ale mimo wszystko odnoszę wrażenie że ta gra to po prostu latanie po mapie i zwykła nawalanka bez ładu i składu...

Jak mam wybór, czy uruchomić PS4 i zagrać w wizualnie cudownego Battlefronta, czy PC i zagrać w kanciastego Battlefronta 2 - to wybieram drugą opcję... Masakra jakaś...

Im dłużej gram tym więcej irytują rzeczy głupie. Zbyt potężne bronie, zbyt potężne power upy, słaby matchmaking, niemądre spawny, nadal map jest tyle co nic...no i wszyscy inni gracze są lepsi ode mnie. ... A mimo to gra ma swój urok.

Drugi lub trzci BF w całości skupiony na nowej trylogii to raczej lepszy pomysł niż 1-2 dodatki do obecnej gry

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.