Różne

"Gwiezdne Wojny" wg PiS

Kilka dni temu na kanale youtube iTVP opublikowany został najnowszy skecz z "Latającego Klubu 2", czyli programu rozrywkowego emitowanego na antenie TVP2. Program od lat prowadzony jest przez Roberta Górskiego i Marcina Wójcika, a na jego zakończenie odgrywany jest skecz nawiązujący do polityki. Tym razem wymieszano politykę z "Gwiezdnymi Wojnami". Zachęcamy do zobaczenia jak to połączenie wyszło.Tagi: Kabaret (3)

Komentarze (13)

Aż dziw, że jeszcze lepszy sort mili... eee, szturmowców po nich nie przyjechał.

A mi się bardzo podobało! :D Co prawda trochę zbyt dosłowne i łopatologiczne, a za mało subtelności, ale biorąc pod uwagę, że PiS, mimo ataku na sędziów-elektów TK i skoku na tenże Trybunał, nadal ma wysokie poparcie i całą rzeszę agitatorów, to nawet taki kabaret bardzo cieszy! Zwłaszcza Duda robiący za Chewbaccę :P Pokazać go co poniektórym, to by im ciśnienie podskoczyło, a kabareciarze z miejsca zostali by "agentami" i "resortowymi dziećmi":P

No i wyjątkowo muszę się zgodzić z Lukem S - biorąc pod uwagę czystki w mediach publicznych, panowie z kabaretu już na występy w TVP liczyć nie będą mogli.

Zachęcamy do zobaczenia jak to połączenie wyszło. Dobrze.

Polskie kabarety ogólnie przestały być śmieszne dobre kilkanaście lat temu. A całość jest tym smutniejsza, że to nie żarty tylko rzeczywistość :P

Widownia chyba jest zjarana, bo nie potrafię zrozumieć, z czego oni tak bardzo się śmieją.

słabiutkie jak większość polskich kabaretowych występów. prawdziwy pis jest tak smutny że aż mozna płakać ze śmiechu

Ten news i film to profanacja polityki i Świętego J. proszę o usunięcie go w trybie natychmiastowym. Obraża on moje uczucia polityczne i artystyczne.

Jarosław Polskę Zbaw!

:))) naprawdę się uśmiałem. Wszystko bardzo trafne!!! Brawo!!!

Nastały mroczne czasy, polityka dotarła na bastion :(

Ja się zastanawiam, kto takie głupoty ogląda? W TVP w kółko lecą tylko stare seriale, sport i tego typu żałosne przedstawienia. Czy naprawdę nie ma w Polsce komików którzy potrafiliby rozbawić widownie, nie robiąc przy tym z siebie idiotów?

Kabaret nieśmieszny, a panowie pewnie mogą się już żegnać z publiczną TV (nie dlatego, że kabaret nie jest śmieszny, ale dlatego, że żartują sobie ze Zbawców Narodu/ Pierwszego Sortu Polaków/ Prawdziwych Patriotów)

To byłoby śmieszne, gdyby nie było prawdziwe. Straszydło, duduś i reszta serio robią wszystko co im Kaczka każe, choćby to było nie wiem jak głupie.

I oni naprawdę myślą, że mogliby wynająć jakiegoś sławnego reżysera. A prawda jest taka, że Spielberg, Lucas czy nawet Bay to co najwyżej mógłby na nich napluć.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.