TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

146. spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

2016-01-09 17:14:36 Wrocławski fanklub SWNowy rok, nowy śnieg, nowa Imperiada :D

Zapraszamy bardzo serdecznie na 146 Imperiadę, która zbliża się do nas wielkimi krokami. Spotykamy się 16 stycznia od godziny 12:00 w lokalu Motyla Noga przy ulicy Więziennej.

UWAGA: tym razem przenosimy się do nieco większych podziemi lokalu, aby wspólna zabawa odbywała się w dogodniejszych warunkach. Wejście znajdziecie od strony podwórka.

Program przedstawia się następująco:

- podsumowanie roku 2015, czyli co WFGW zdziałał i co planuje dalej

- to już miesiąc, czyli jak The Force Awakens radzi sobie w Polsce i na świecie

- przegląd newsów i wiadomości ze świata Star Wars: filmy, gry, książki i komiksy

- Gwóźdź programu: konkurs cytatowy - 6 filmów, 60 cytatów i szansa na udowodnienie, kto jest największym nerdem WFGW :) - pochodzą z filmów I-VI. Do wygrania atrakcyjne nagrody, tak więc oglądajcie, przybywajcie i wygrywajcie!

Podczas styczniowego spotkania odbędzie się wyjątkowa zbiórka składek: całość kwoty będzie przeznaczona na rzecz podopiecznego organizacji Mam Marzenie, Witka.

Witek to 6 letni fan Gwiezdnych Wojen z Gdańska, który marzy o swoim własnym laptopie, aby dzięki niemu móc odkrywać wspaniały świat z odległej galaktyki. Więcej możecie dowiedzieć się o nim tutaj

Każdy z Was może wesprzeć realizację marzenia Witka, przekazując nawet najmniejszą kwotę na rzecz fundacji. Poniżej znajduje się numer konta, na który możecie przekazać pieniądze:

32 1050 1445 1000 0090 7227 0177 MAM MARZENIE UL.ŚW.KRZYŻA 7 31-028 KRAKÓW z dopiskiem: Marzenie Witka - laptop Star Wars.

TAGI: Wrocław (357)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..