Rebelianci

"Rebelianci" wracają 20 stycznia [UPDATE]

TV InsiderZgodnie z przypuszczeniami fanów, najnowszy odcinek drugiego sezonu "Rebeliantów" zobaczymy we środę 20 stycznia i będzie on nosił tytuł "A Princess on Lothal". Jak wielu z Was się domyśliło, w tytule chodzi o księżniczkę Leię - i rzeczywiście fakt jej debiutu w serialu potwierdził serwis TV Insider.

Nastoletnia księżniczka zostanie wysłana na Lothal, gdzie jej zadaniem będzie zdobycie okrętów dla rebelianckiej floty. Niestety, stanie się ono trudniejsze przez imperialną blokadę. Filoni mówi, że ten odcinek to świetna okazja pokazania jak Leia staje się coraz bardziej doświadczoną liderką i kobietą, którą jest w "Nowej nadziei". Co więcej, twórcy upewnili się, że w chwili obecnej jest ona członkinią Imperium - co prawda w nie nie wierzy, ale zachowuje się niemal jak podwójna agentka.

Organa pojawi się tylko ten jeden raz w sezonie i nie wiadomo, czy jeszcze wróci. Głosu użyczy jej Julie Dolan, która wcieliła się w nią w grze mobilnej "Star Wars: Uprising".

I jeszcze jedno: dziennikarze serwisu Jedi Biblothek przeczytali kod strony Xfinity (jednego z serwisów VOD), w którym można wyczytać, że kolejny epizod będzie się zwał "The Protector of Concord Dawn". Tytułowa planeta była ojczyzną Janga Fetta (potwierdzoną również w nowym kanonie), zapewne więc będzie to odcinek związany z Mandalorianami. A do tego, wedle Freddy'ego, dostaniemy w tym tygodniu jeszcze trzyminutowy zwiastun drugiej połowy sezonu.

UPDATE - 12.01.16.

Oficjalna wstawiła fragment odcinka z Leią w roli głównej, a tutaj można pooglądać galerię obrazków z epizodu.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Dave Filoni (414) Freddie Prinze Jr. (55) Julie Dolan (1) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (546)

Komentarze (29)

Bardzo mi się spodobał ten serial czekam na kolejne odcinki.

Zobaczyłem filmik. Leia nie tylko wygląda, ale i brzmi nieadekwatnie do swojego wieku...

Co się stało tym szturmowcom co idą z tyłu w ostatnich ujęciach? Skurcz? :D

Jeżeli chodzi Mon Mothme, to chyba jest zbyt ważna by miała się tak "wozić" po galaktyce, chyba, że dotyczyłoby to czegoś bardzo ważnego, lub jak ktoś tu słusznie zauważył i trafiłaby przez" przypadek" tak samo jak w filmach przypadkiem wielu bohaterów i wydarzeń odbywało się na Tatooine :P. A Leia w tym okresie stara się udowodnić swoją wartość rebeliantom, nie chce być postrzegana tylko jako księżniczka o czym wspomniane jest Ruchomym Celu.

Ile lat ma Leia? 15? A wygląda na 25 :)

Zakrza i karolaczek --> proszę o spokój. Wystarczy.

Tak oczywiście Zakrza ale nie pisz już ok? :)

karolaczek, daj już spokój. Twój komentarz był nie na temat, więc dobrze, że poleciał. Poza tym obrażałeś w nim nazywając mnie dzieckiem, więc nie rób z siebie świętoszka. A uwagę to zwracają moderatorzy, a nie Ty.

Wysłałem Ci jedną wiadomość prywatną, bo moje komentarze zostały skasowane. Po co kłamiesz pisząc w liczbie mnogiej?

Hammerheady <3

Nie wiem dlaczego nie ma mojego komentarza, promujecie wulgaryzmy i zachęcacie do wyzywania innych? A propo można jakoś zablokować użytkownika, żeby nie wysyłał mi na pocztę wiadomości. Zakrza wysyła mi "wiązanki" ja nic mu nie odpisuje ale czy muszę je dostawać? Chłopak ewidentnie się zagotował.

Myślałem że krążowniki Hammerhead to przeżytek z czasów Revana. A potem obrócili młot o 90 st. i wyszły koreliańskie Łamacze Blokad, jak Tantive 4 :)

Po obejrzeniu tego promo odrazu przypomniały mi się słowa Linka z serialu o Zeldzie które powtarzał na każdym kroku ,,Excuse me, Princes"
https://youtu.be/FPxY8lpYAUM

@ShaakTi - przynajmniej "w ruchu" na animacji widać, że ma jednak trochę dziecinną buźkę. ;) Ale głos rzeczywiście nie pasuje.

No i czy ona tam przyleciała prosto z KotORa? xD

No nie, i jeszcze bezczeszczą mi Hammerheady ;(.

Heh, to to teraz nie tylko wygląda zbyt poważnie, ale i tak brzmi :(. Nie tak wyobrażałam sobie jej głos - już lepsza była Cat Taber w TFU.

Super, że uchwycono podobieństwo do Carrie Fisher z czasów OT, ale bez przesady. Leia w serialu ma 14 lat, a postać ma dorosłe rysy twarzy. Zgadzam się z ShaakTi1138, iż Lei zbyt "poważne" zrobili rysy twarzy.

Przynajmniej natomiast potwierdziły się przeczucia wielu, że ową księżniczką będzie nie kto inny jak Leia Organa. Jak już przedmówcy zauważyli, dziwnym trafem, przez przypadek, załoga "Ducha" spotyka same najważniejsze persony w Galaktyce. :P

jest też zwiastun odcinka ;)
https://www.youtube.com/watch?v=fmPBFBjNHVE

Jeśli te huraoptymistyczne zapowiedzi sprzed kilku tygodni ograniczają się tylko do występu Lei granej przez jakąś Julie to potwierdza to tylko, że ten serial to kaszanka

Eee tam, to rodzinne. ;) Padme miała 14 lat w TPM, a wyglądała na 20...

Ezra urodził się w dniu powstania Imperium. ;) Tak samo pojedynek na Mustafar, a potem narodziny najsłynniejszych bliźniąt w Galaktyce. Więc są raczej idealnymi rówieśnikami.

Ezra jest o kilka dni starszy od Leii, a wygląda młodziej można to wytłumaczyć że dziewczyny wcześniej dojrzewają ale to troche naciągane, naprawdę przydałyby się nowe modele postaci bo jeśli Ezra będzie w wieku 16, a nie daj 18 wyglądał na 14 latka to będzie naprawdę źle.

Slavek->
No właśnie, już prędzej by do mnie Boba przemówił. A pamiętam jak Filoni mówił, że Mon Mothma nie może być, bo wtedy "wydawałoby się, że to taka mała galaktyka". Ech!

Sama nie wiem, IMO jej rysy są za poważne. Znaczy się, ładnie oddali podobieństwo do Carrie, ale nadal...

pfff, w gimbazie nie brakuje piętnastolatek wyglądających na 20+, Leia też może sobie na to pozwolić. :P W końcu była senatorem w wieku 19 lat albo wcześniej.
Wg mnie jest w porządku, no i jaram się, że wraca Concord Dawn. ;] To tak a propos "przypadkowych" spotkań z postaciami z OT, bo teraz chyba Boba jest tylko kwestią czasu? xD

Oznaczenia na hełmie kadeta to oznaczenia Ezry

Ty faktycznie.. Leia i Ezra są rówieśnikami.. damn!

Eee... Po pierwsze, jak ona jest w wieku Ezry, to ja jestem chiński mandaryn. Po drugie, ojej! To 1138 postać z OT, którą "przypadkowo" spotkali rebelianci. Moc działa w dziwny sposób...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.