Rebelianci

Plotki o "Rebels" #48

Różne

Rebelsowe newsy nabierają tempa; ostatnio dostaliśmy informację o serialowym debiucie księżniczki Lei. Teraz możemy zobaczyć ją w reklamie najnowszego odcinka, "A Princess on Lothal", który zostanie wyemitowany w Stanach 20 stycznia. Przy okazji, fani zidentyfikowali okręty pojawiające się na klipach i zdjęciach jako krążownik klasy Hammerhead z "Knights of the Old Republic" - kolejne nawiązanie do Legend.Pojawiły się również tytuły i daty emisji odcinków następujących po "Księżniczce na Lothalu". Dotarł do nich serwis Jedi Bibliothek za pośrednictwem strony Zap2it (ta druga strona ma obecnie problemy z wyświetlaniem zawartości), która to okazała się w przeszłości wiarygodnym źródłem. Dobra wiadomość jest taka, że przynajmniej do końca lutego nie czekają nas żadne przerwy.

  • "The Protector of Concord Dawn" ("Protektor Concord Dawn") - 27 stycznia.

  • "Legacy of Lasan" ("Dziedzictwo Lasanu") - 3 lutego.

  • "The Call" ("Wezwanie") - 10 lutego.

  • "Homecoming" ("Powrót do domu") - 17 lutego.

  • "The Honorable Ones" ("Honorowi") - 24 lutego.

Jeśli przyjąć numerację, że "The Lost Commanders" jest pierwszym epizodem drugiego sezonu, to "The Honorable Ones" będzie piętnastym, co oznacza, że poza wyżej wymienionymi czeka nas jeszcze pięć odcinków (20 "zwykłych" epizodów plus podwójny pilot równa się dwadzieścia dwa epizody w sezonie).

Freddie znowu się uaktywnił. Po pierwsze, napisał na Twitterze, że nagrywa odcinek, który będzie "przerażający, zbyt przerażający dla was, dobrzy ludzie". Ukaże się on jednak dopiero w trzecim sezonie. Po drugie, aktor często streamuje gry na Twitchu. Wczoraj, gdy grał w "Fallouta", odpowiedział przy okazji na kilka pytań. Wedle jego słów mamy jeszcze przed weekendem dostać zwiastun drugiej połowy sezonu.Prinze zdradził, że ten sezon ma w sobie wiele z "Imperium kontratakuje", bo nie kończy się dobrze - czarne charaktery zwyciężają. Będzie bardzo mrocznie pod koniec (początek sezonu trzeciego zresztą też taki będzie), a ludzie mają płakać.

Ezra dojrzewa pod względem fizycznym pomiędzy sezonami 2 a 3, dlatego nareszcie dostanie nowy model. Dantooine "może" się pojawi, zresztą dużo fajnych planet ma się pokazać w kolejnych odcinkach.

Na koniec jeszcze mała ciekawostka: Greg Weisman dość dawno udzielił wywiadu Colliderowi. Zdradził tam, że nie wie za wiele o sezonie drugim (producent odszedł po pierwszej serii), ale dostał scenariusz jednego, konkretnego odcinka skupionego na Kananie. Pojawia się tam bohater, którego autor postanowił umieścić także w komiksowej wersji przygód Jarrusa - owa osoba pojawia się w historiach przedstawiających wojny klonów, zatem istnieje naprawdę dużo możliwości: (Spoiler):Kleeve, devaroniański generał Separatystów, który przetrwał konflikt; Coburn Sear, generał rasy Kage; Janus Kasmir, Kalleranin, który pomógł Kananowi po rozkazie 66 - choć Weisman zasugerował, że to nie on; któryś z klonów lub młodzików; albo też bohater, którego do tej pory nie poznaliśmy - akt "First Blood" nie jest jeszcze zakończony.(Koniec Spoilera)Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Freddie Prinze Jr. (55) Greg Weisman (25) Knights of the Old Republic (188) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (546)

Komentarze (10)

swgs->
Sprawdź ok. 30 minuty :)

Mroczny klimat? Jestem za! Ciekawe kto zginie pod koniec Sezonu 2... Mam podobne przeczucia jak ShaakTi1138. Również według mnie bardzo prawdopodobna jest śmierć Ahsoki, a w drugiej kolejności Rexa.
Ciekawi mnie, czy w drugiej części drugiego sezonu pojawi się Cody?

Na Hammerheady wyraźnie za małe, do Thrant troche zbyt mało podobne... Raczej po prostu kolejne ogniwo w linii rozwojowej "pionowy młotek".

Niech zdychają rebelianci! Niech żyje Imperium!
Jak to było... " nie chcą, by galaktyka wydawała się mała". Dlatego mamy Landa, Leię, Tarkina, Vadera. Kogoś pominąłem? Ach tak, należy jeszcze wymiecić martwego już Wielkiego Inkwizytora. Dlaczego nie było jeszcze porwania Imperatora i spotkania z Hanem?

A mówiłem że będzie Kwatermistrz Lyste, miałem rację.

To, że "źli" wygrają to bardzo dobra informacja! Dosyć mam tych kolorowych palantów. Oby któryś z nich zdechł.

Ta Leia jakaś taka nijaka i jakby za stara jak na swój wiek :P
@ShaakTi1138: To raczej nie Hammerheady, tylko nowe krążowniki wzorowane na nich ;)

Zły odcinek podcastu zamieściliście!

No nareszcie jakieś dobre wieści dla Imperialnych. Może nareszcie trochę się ogarną i skopią tyłek Rebelii. Biedni szturmowcy nareszcie w coś trafią (znając życie na zasadzie "broń mi wypaliła przy czyszczeniu" :D). Czekam z niecierpliwością co wymyślą i trzymam kciuki za Imperium. "A ludzie mają płakać" - znając życie nic z tego nie będzie, ale może mnie zaskoczą. :P

1. Z tym Hammerheadem to trochę tak, jakbyśmy my zaczęli nagle jeździć rydwanami. Ale co tam, KOTOR coraz bardziej kanoniczny :D
2. Podejrzewam, że odcinki po "Lasanie" opowiedzą o Herze.
3. Co do słów Freddy`ego... nie będę oryginalna, ale pewnie Ahsoka zginie. Albo Rex.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.