Kolekcjonerstwo

P&O 158: Jak zachęcać sklepy by sprzedawały „Gwiezdne Wojny”?Dziś pytanie trochę nie na czasie, bo w większości sklepów przed premierą więcej było „Przebudzenia Mocy” niż świąt. Niemniej jednak nie zawsze tak było. A na pytanie odpowiada Steve Sansweet, ulubieniec fanów, który jak zwykle ma swoją własną wizję rzeczywistości.P: Jak zachęcać sklepy by wystawiały na swoich pułkach nowe produkty z logiem „Gwiezdnych Wojen”? Co się tam udam widzę stare rzeczy.

O: Ciągle są z tym problemy i powoduje to frustrację i wierzcie mi tak jest od 1978 roku, kiedy pierwsze figurki pojawiły się na półkach. Teraz pewnie jest jeszcze gorzej, ale to kwestia postrzegania, bo informacja dociera do nas szybciej. Jeśli widzicie nowe zdjęcia figurek, które często są dopiero w produkcji śledząc magazyny czy internet, od razu podświadomie udając się do supermarketu ich szukacie. Trzeba uważnie sprawdzać, czy przy zdjęciach nie ma napisu „wysyłka jesienią”.
I tu ważne jest słowo „wysyłka”, ponieważ zabawki i inne produktu Hasbro czy innych licencjonobiorców, przebywają różne drogi zanim trafią na półki sklepów. Jednym udaje się to błyskawicznie, a potem jeszcze szybciej znikają z tych półek. Inne pojawiają się późno i jeszcze zalegają tam latami. A producenci jeszcze dolewają oliwy do ognia, twierdząc że produkt został wyprzedany albo ogłaszając wyprzedaż.
A co zrobić? Można pójść do kierownictwa twojego ulubionego sklepu i powiedzieć im ile miesięcznie wydajecie na „Gwiezdne Wojny” i ile wydalibyście, gdyby tylko mieli świeży towar na swoich półkach, no i jak zawodnicy czekajcie gotowi do startu, w momencie gdy pojawi się informacja o nowych produktach na waszej ulubionej stronie.Tagi: Steve Sansweet (124) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (413)

Komentarze (6)

To pytanie jest jakieś kiepskie. Na razie moim faworytem jest przechodzenie przez ścianę. :]

A co do pułek to... Ciągle są z tym problemy i powoduje to frustrację.

Ręce opadają na te pułki :-/

Użytkownicy wielokrotnie zwracali Wam uwagę na brak korekty, a Wy dalej swoje. Serio nie macie w redakcji kogoś kto by ogarniał ortografię?

Ostatnio obchodziliście 14. urodziny. Przez 14 lat zero progresu...

Gwiezdno wojenne mandarynki :P

Zwłaszcza gdyby to były produkty z LOGO "Gwiezdnych Wojen".

Rany, przepraszam, ale co za kretyn

Na PÓŁKACH pewnie te produkty byłyby lepiej widoczne.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.