Różne

Magazyn "Star Wars Rebelianci" #9

KioskW kioskach w całej Polsce powinien być już dostępny dziewiąty numer magazynu "Star Wars: Rebelianci" i zarazem pierwszy w 2016 roku.

Star Wars Rebelianci 1/2016

W komiksie z tego numeru będzie trochę polityki, bo dowiemy się jak wygląda konflikt Imperium z pierwszymi zalążkami rebelii oczami pewnej senator. Dowiemy się więcej o szturmowcach i karabinie bo należącym di Zeba, a do tego rozwiążemy łamigłówki i rebusy. W tym numerze mamy dwa prezenty - miotacz kul i paczkę kart Topps: Force Attax. Cena to jak standardowe 9,99 zł, a objętość wynosi 32 strony.

Kolejny numer za dwa miesiące, czyli 18 marca. I ponownie dostaniemy wraz z nim dwa prezenty-niespodzianki.Tagi: Czasopisma (233) Egmont Polska (595) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (546) topps (113)

Komentarze (6)

Za dyszkę to mam 5 piw i epę O!

jarson93
Albo te obrotowe miecze świetlne.

Frisbee! :D

ja tam nie oglądam, za każdym razem jak chcę się za to zabrać to mnie odpycha widok tego plastikowego Ezry czy Kanana. Albo te obrotowe miecze świetlne.

"Rebeliantów" oczywiście oglądam, ale ten magazyn jakoś od początku niezbyt mnie interesował. Wciąż ubolewam, że zrezygnowano z wydawania "Mistrza Jedi" - o wiele lepiej się zapowiadało.

Koniecznie zainwestować cenną dyszkę w coś innego, bo to jest jakiś dramat.

Te magazyny są troszkę takie śmieciowe. Chyba zainwestuję moją cenną dyszkę w coś innego. :]

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.