Rebelianci

"Rebels" #23 w USA

Różne

Dziś wieczorem czasu amerykańskiego na stację Disney XD wraca drugi sezon serialu "Star Wars: Rebelianci", wraz z odcinkiem "A Princess on Lothal". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć fragmenty.

Asystentka i córka Baila Organy, księżniczka Leia Organa, zostaje wysłana na Lothal z okrętami dla rebelianckiej floty, lecz imperialna blokada zmusza buntowników do wymyślenia nowego planu kradzieży pojazdów.Na dokładkę, pojawił się opis kolejnego odcinka, "The Protector of Concord Dawn":

Z powodu imperialnego nacisku rebelianci muszą znaleźć nowe drogi nadprzestrzenne. Udaje im się odszukać skrót, ale potrzebują pozwolenia, aby z nich skorzystać.

A jeśli ktoś lubi ciekawostki, to po Internecie zaczęły krążyć tytuły i opisy odcinków do końca sezonu. Hidalgo potwierdził jednak, że tylko cztery tytuły z listy są prawdziwe, a zarysy epizodów to jego zdaniem zupełna porażka.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Pablo Hidalgo (300) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (545)

Komentarze (6)

Premiera został przesunięta na niedzielę

Na mieście gadają, że premiera na Disney XD Polska w poniedziałek o 20.10.

Dołączam się do pytań odnośnie polskiej premiery. Mam nadzieję, że obsuwa nie będzie aż tak duża, jaka była przy okazji przerwy przy okazji emisji Sezonu 1.

Wiadomo kiedy premiera w Polsce?

Okręty wzorowane na krążownikach Hammerhead i korwetach Thranta. Ciekawe.

Szczerze mówiąc, to jakoś specjalnie się nie jaram tymi zajawkami, bo kolejne odcinki wyglądają na o wiele ciekawsze. Boję się, że to będzie kolejny epizod stworzony tylko po to, by zadebiutowała w niej filmowa postać.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.