Gry komputerowe

Rozgrywka z anulowanego Battlefront III

kotaku


O anulowanym Battlefront III studia Free Radical pisaliśmy już wielokrotnie. Pojawiały się pojedyncze screeny i krótkie materiały z powstawania gry. Nigdy jednak nie dane nam było zobaczyć jak w produkcję gra ktoś niezwiązany ze studiem, w którym ta powstawała. Jak głosi plotka, w chwili anulowania gry w 2008 roku, była ona gotowa w 99%, wymagała poprawek i solidnych testów, na premierę można było więc liczyć w 2009 roku. Na drodze do sukcesu stanęł problemy finansowe LucasArts i spowodowane tym cięcie kosztów. Opóźniany Battlefront wciąż wymagający sporych nakładów do ukończenia gry i przygotowania kampanii reklamowej, trafił pod topór jako pierwszy. W efekcie na powrót marki musieliśmy czekać do 2015 roku.
Tym razem do sieci wyciekł kod źródłowy oraz fragmenty gotowej gry umożliwiające uruchomienie jej na konsoli XBOX 360 z oprogramowaniem dla developerów. Całość pojawiła się na portalu Reddit, została jednak szybko usunięta przez moderatorów w ramach walki z piractwem.

Ponieważ jednak w internecie nic nie ginie, poniżej możecie zobaczyć zapis rozgrywki użytkownika ProtoFaggot, który pobrał pliki i uruchomił produkcję.Tagi: Battlefront III (29)

Komentarze (13)

Z tego, co widzę w materiale źródłowym, to gra wygląda jak kryżówka Battlefrontów II i Elite Squadron. A nawet jak mod do tych gier.
Moje pytanie to skąd się wzięło podejrzenie straconej szansy na sukces tego tytułu?

Jak na 2009 wygląda żenująco. Nie wiem skąd ten zachwyt.

A jakie to piractwo skoro ani tego nie wydali a i tak z kosza to wyjął.

Oj tam... był czas na te gry, przepadło - Lucas nie miał na to po prostu pieniędzy, do tego podobno w jakiś debilny sposób próbował ingerować w treść... dla mnie nowy Battlefront gniecie, jeśli ktoś chce popykać to na Originie wystepuję jako VMP_666 :)

Widzę, że specjaliści już po 26 sekundach wiedzą, że gra byłaby hitem. Nowy BF to bardzo solidna gra. Mam już przegrane 47h i cały czas się świetnie bawię.

Obecny BF jest świetny i nic tego nie zmieni.

Chociaż już nie mam X360 to beta leży na dysku, tak na wrazie czego :P

Taka jest większość dzisiejszych graczy :/ Nowy Battlefront nie jest wspaniały jest po prostu tylko dobry/niezły, ale cokolwiek co nie jest arcydziełem dla wielu jest gównem, crapem, żenadą itp. Niektórzy na prawdę nie grali w słabe gry

Ta gra wydaje się świetna tylko dlatego, że nie wyszła. Gdyby wyszła inne komentarze bym tu czytał. Taka jest prawda.

Jest jeszcze Star Wars Battlecry na silniku Crysisa, ale zanim to skończą pewnie jeszcze trochę minie

Battlefront III, KotOR III, Imperial Commando i First Assault, gry które potencjalnie stałby się hitami, ale jednak je skasowano ;(.

Jedynka była świetna, dwójka genialna, a trójka mogła być wybitna...
Zamiast tego mamy żenującą produkcję od EA, która pewnie umrze w rok. Hej, a może sami zrobimy nowego Battlefronta? Silnik od dwójki, poprawiona grafika, na prywatnych serwerach...

Nadal twierdzę, że BF3 to przeróbka BF:ES na PSP. Gra miała ekstra fabułę, dużo nowości, więc to wielka szkoda, że tego nie wydano na PC/konsole.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.