Książki

Zapowiedzi wydawnicze od Dorling Kindersley

Internet

Pochodzący z wysp brytyjskich, Dorling Kindersley, to już stary wyjadacz na rynku wydawniczym, którego oferta skierowana jest przeważnie dla młodego czytelnika. DK wydaje pozycje Star Wars od przeszło 20 lat, tak więc i aktualny rok nie obędzie się bez nowy pozycji.

W marcu ukaże się legowa adaptacja epizodu siódmego "LEGO Star Wars: The Force Awakens" autorstwa Davida Fentimana, która zostanie wydana w miękkiej oraz twardej oprawie w cenie 3.99 $ przy objętości 48 stron. W kwietniu ukaże się wspominana już poszerzona encyklopedia postaci, a w maju do sprzedaży trafi kolejna publikacja naklejkowa "LEGO Star Wars: Ultimate Factivity Collection", która przy 96 stronach będzie kosztować 12,99 $. Czerwiec przyniesie nam coś dla miłośników albumów, bo pojawi się twardo-okładkowa książka "LEGO Star Wars: Chronicles of the Force", która zawierać będzie mini-figurkę LEGO, a za te 96 stron zapłacimy 16,99 $.Dalszy plan wydawniczy:
- 7 czerwca - DK Readers: "Finn's Mission"
- 7 czerwca - DK Readers: "The Adventures of BB-8"
- 5 lipca - DK Readers: "Rebels: Darth Vader, Rebel Hunter!"
- 5 lipca - "Ultimate Sticker Collection: Star Wars Rebels: Deadly Battles"
- 2 sierpnia - "Ultimate Sticker Collection: Star Wars Vile Villains"
- 2 sierpnia - "LEGO Star Wars: Build Your Own Adventure
- 6 września - "Star Wars Year by Year: A Visual ChronicleTagi: David Fentiman (8) DK Publishing (Dorling Kindersley) (67) DK Readers (82) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (780) LEGO (447) LEGO Star Wars (231) Ultimate Factivity Collection (5) Ultimate Sticker Collection (9) zapowiedzi książkowe (247)

Komentarze (9)

No same inspirujące tytuły! Jest na co czekać!

Szkoda ze nic poważniejszego nie mają w planach. :/

@Zakrza --> No niestety taki target sobie obrał Disney, nic na to nie poradzimy. Ale spokojnie, na ten rok planowane są też pozycje dla starszych fanów, niewiele, ale są. Niedługo o nich poinformuje na łamach Bastionu.

Nawet fajne te pozycje, coś tam na pewno kupię.

Piątek Mocy 2016 30IX

Ej, serio. Co nie wejdę na news książkowy/przewodnikowy to wszystko dla młodszego odbiorcy.

Może adaptacja LEGO "Przebudzenia Mocy" ma związek z nadchodzącą grą LEGO dotyczącą właśnie Epizodu VII?
Ja tam LEGO bardzo lubię i nie mam nic przeciwko, że powstają pozycje związane z legowym światem. Muszę się jednak zgodzić z Darth HaRdCoRe. Dawno nie było żadnej propozycji dla tej dojrzalszej części fanów, natomiast od pewnego czasu możemy zaobserwować bardzo dużo propozycji, które są skierowane do młodszych fanów. To dobrze, że takie powstają, ale obecnie nie ma balansu między tym, co kierowane jest dla dzieci a tym, co jest kierowane dla starszego widza.

Adaptacja LEGO? Naprawdę? Co dalej? Teatrzyk kukiełek?

Nie będę oryginalny i napiszę: znowu wszystko dla dzieci. Co jak co, ale ostatnio to już zaczyna być irytujące.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.