Różne

Trzeci tom przewodnika po galaktyce w kioskach

Internet

Jutro nakładem wydawcy Edipresse do kiosków i saloników prasowych trafi trzeci tom czasopisma Star Wars: Przewodnik po galaktyce, skierowanego dla najmłodszych fanów Star Wars. Kolekcja Star Wars. Przewodnik po galaktyce, to 25-tomowa kolekcja 20-stronicowych zeszytów z zadaniami kreatywnymi dla całej rodziny: rebusami, zagadkami, labiryntami, wyklejankami i kolorowankami. W każdym tomie znajduje się opowiadanie ze świata Star Wars, a także encyklopedia przedstawiająca bohaterów, pojazdy i miejsca. Do wybranych tomów będą dołączone plakaty z wszystkich siedmiu filmów fabularnych Star Wars.
Dla tych co ominęły poprzednie numery, informujemy że można je zakupić w sklepach internetowych w promocyjnych cenach. Wystarczy poszukać.Tagi: Czasopisma (234) Edipresse (19) Przewodnik po galaktyce (19)

Komentarze (13)

Na to fani czekają najbardziej? No naprawdę czekam na to jak na śmierć Tano i kolejne części oraz opowieści. A nawet bardziej niż na StarForce i zapowiedziane niedawno fanowskie kotOR

@Nestor --> Szkoda że tylko plakaty :/

Plakaty są przecudne.

Szczerze nie warto po tym co zobaczyłem w pierwszym magazynie to tylko plakat był wart ceny :/ następnych nie kupuje. Nazbieram 35 zł i kupię encyklopedie postaci.

Żałośnie niski poziom tekstu. Ilustracje odtwarzane ze zdjęć też mizerne. Nawet jak na publikację dla dzieci to jest dość słabo.

D Z I Ę K U J Ę !!!!

Super! Bardzo dobre czasopismo, obowiązkowe dla każdego fana. Warte swojej ceny. Wchłaniam każdą stronę z nieukrywaną radością. Polecam gorąco.

Może mi ktoś powiedzieć, jak się nazywa i jak wygląda oryginalne wydanie?

BEZNDZIEJA NAWET DLA DZIECI

Kupiłam dwa pierwsze ze względu na plakaty, ale poza nimi nie ma tam czego szukać. Kilkanaście stron z prostymi zadaniami i oczywistymi dla nas informacjami z SW :) oraz kompletny brak choćby istnienia prequeli xD

Nie miałem jeszcze żadnego numeru. Może mi ktoś powiedzieć, czy ten magazyn jest wart mojej uwagi, czy to kolejny gniot dla dzieci?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.