Różne

Kolejne szczegóły na temat Star Wars Land

Disney (i Lucasfilm) powoli zaczynają promować Star Wars Land. Oczywiście nie wiemy jeszcze jak park tematyczny o sadze będzie się ostatecznie nazywał. Na ABC wyemitowano specjalny program zachwalający to powstające centrum rozrywki. Posiłkowano się tam nowymi szkicami koncepcyjnymi. Plus najważniejsze, że podano kilka istotnych informacji na temat atrakcji jakie będzie można tam zobaczyć.

Jedna z nich to „Sokół Millennium” oryginalnej wielkości. Będzie można pochodzić po jego pokładzie a nawet usiąść za sterami, no i pilotować czy strzelać z dział laserowych.

W innym miejscu będziemy świadkami przybycia sił Najwyższego Porządku i ich walki z Ruchem Oporu.

Całość ma mieć 14 akrów i ukazać galaktykę lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.Poprzednie zapowiedź znajduje się tutaj. Star Wars Land powstaje w Anaheim i w Orlando.Tagi: Disney (371) Disneyland (79) Lucasfilm (515) Star Wars: Galaxy’s Edge (Star Wars Land) (59)

Komentarze (5)

Na grafikach zawsze wszystko fajnie wygląda: p

W Polsce Star Wars Land? No bez jaj, jedyne na co nas stać to to plebejskie muzeum Gwiezdnych Wojen w jakiejś dziurze obok Jarocina, gdzie mniej jest eksponatów niż na chacie średnio zajaranego fana.

WeXo --> U nas przesunięcie premiery o tydzień wstecz to niestety szczyt możliwości.

Kurcze szkoda że takie fajne miejsca są zawsze w Ameryce :/ Może w PL też coś pomyślą.

Chyba pojadę na otwarcie. Chociaż później może być więcej atrakcji...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.