Gry komputerowe

Star Wars Battlefront Zewnętrzne RubieżeNa dniach swoją premierę będzie miał pierwszy płatny dodatek do Star Wars Battlefront, pod nazwą "Zewnętrzne Rubieże", w ramach którego czekają na nas nowe postacie, mapy i tryb rozgrywki. W nowym dodatku otrzymamy nową mapę na Sullust oraz przede wszystkim nową lokację na Tatooine - Pałac Jabby.
Wśród grywalnych postaci specjalnych pojawią się Greedo i Nien Numb, nie wiadomo jednak na razie jakie będą ich umiejętności dodatkowe i jaki to będzie miało wpływ na rozgrywkę.
W grze znajdzie się też nowy tryb rozgrywki pod nazwą "Konwój", poniżej opis trybu ze strony EA Polska:

Siły rebelianckie zapuściły się w najgroźniejsze zakątki Zewnętrznych Rubieży w celu zdobycia cennych zasobów. Transportujący je konwój musi w wyznaczonym czasie dotrzeć do rebelianckiego okrętu. Na miejscu są też wojska Imperium, które postarają się do tego nie dopuścić.


Oprócz tego gracze otrzymają nowe bronie, do naszej dyspozycji będzie od teraz karabin Relby V-10 i pistolet blasterowy DT-12 oraz karty „Strzelba”, „Granat dioxisowy” i „Stymulator adrenaliny” do użycia w grze.

Dodatek można nabyć osobno lub w ramach przepustki sezonowej.Tagi: Battlefront (2015) (117)

Komentarze (17)

@ellendi--86 Co do dodatków, to niech Ci będzie. Natomiast sam ,,Battlefront" ma zupełnie nową koncepcję (która oczywiście nie spodobała się graczom), więc nie ma tu mowy o odgrzewaniu czegokolwiek.

EA jest zdecydowanym liderem w odgrzewaniu i sprzedawaniu tego samego kotleta w coraz to nowych opakowaniach albo w zestawie "kotlet + przepustka na 4 ćwiartki dewolaja serwowane co kwartał"

@codakpl A znasz firmę, która nie ,,skacze"?

EA i te skoki na hajs :/

@WeXo Nowy tryb gry ma polegać na kradzieży towarów przez Rebeliantów, tak więc w jakimś stopniu na pewno wejdziemy do pałacu.

Ciekawe czy Pałac Jabby będzie dostępny do zwiedzania. Pewnie będzie zamknięty ale nadzieja umiera ostatnia ;)

@260858 W te tryby które gram nie mam problemu z dostaniem się do rozgrywki, a gram w: Wszystkie tryby na dużych mapach, Eskadra, Ładunek, Strefa Zrzutu, Deathmatch. Inne mnie nie interesują.

@Jax myślę, że Pałac Huttów będzie naprawdę wiernie odwzorowany, włącznie z lochami i całą ta obskurnością, wręcz obrzydliwością siedliska tych istot.

Nie żebym jakoś wielce krytykował i rzucał pomyjami w tę grę, bo sam chętnie gram, ale do jednej rzeczy muszę się przyczepić w tym dodatku. Wytłumaczy mi ktoś, jak ktoś Pałac Jabby może być "nową" lokacją po tym jak przetoczyliśmy się po nim jak szarańcza w poprzednich Battlefrontach? Różnice będą zapewne kosmetyczne, o ile nie będzie to uboższa wersja starszej mapy. Co do postaci... Nie wiem czy mając do wyboru Bobę lub Greedo wybierzemy tego drugiego, no chyba że będzie mieć naprawdę dobre zdolności. Nien? Chętnie, tylko niech to nie będzie doklejona głowa sullustanina do ludzkiego torsu (Kto biegał nimi w grze ten wie) Tryb konwoju: To faktycznie może być ciekawe, z opisu wynika że nie będzie to lustrzane odbicie ataku na AT-AT

Ja gram wieczorami, czasami późnymi i na niektórych trybach nie ma w ogóle ludzi. A nie będe tego kupował

Chyba kupię sobie jednak BF4

@Jenari - To masz szczęście, ale działa Ci każdy tryb na dowolnej mapie?

Na PC też nie jest źle. Zależy od dnia i pory dnia. Wieczorem i w weekendy zawsze znajdziesz serwer. Ale IMO żeby kupić tak drogi season pass serwery powinny być pełne cały czas

Ja gram na kompie i do tej pory czekałem maksymalnie 30 sekund.

LakonPL a grasz na komputerze czy konsoli? Na konsoli pod tym względem, podobno, nie jest źle. https://youtu.be/77MnweXIXOs - tutaj wszystko jest opisane.

Jakoś z dołączeniem do gry nie mam problemu.

Niepokojąco spadająca liczba pełnych serwerów spodowała moją zmianę planów, w związku z zakupem wszystkich bonusów do tej gry.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.