TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Zagraj w Silesii w Star Wars

2016-03-03 18:58:49 silesiacitycenter.com.pl

Fani mieszkający na Śląsku, będą mieli okazję wybrać się w najbliższy weekend na atrakcję jaką przygotowało centrum handlowe Silesia City Center w Katowicach. Szczegóły tego wydarzenia możecie przeczytać poniżej.Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce… a w zasadzie nie tak daleko, bo w Silesia City Center. Jeśli marzy Wam się spotkanie z kosmicznym światem Gwiezdnych Wojen, nie musicie się już wybierać na koniec kosmosu. Już 5 i 6 marca w Silesii będziecie mogli z bliska zobaczyć postaci z kultowej sagi.

Czego możecie się spodziewać? Po pierwsze stworzymy scenę stylizowaną na wnętrze kosmicznego bunkra. Po drugie stworzymy kilka stref pełnych atrakcji. Po trzecie zabierzemy Was w wirtualną podróż do krainy gier komputerowych. Po czwarte - upodobnimy Was do postaci z filmu.

Ale po kolei. Przez cały weekend w Silesii będziecie mogli zagrać na konsolach PS4. Z bliska przyjrzycie się figurkom swoich ulubionych postaci. Nie zabraknie także kosmicznych pojazdów - olbrzymiej maszyny kroczącej i śmigacza śnieżnego.

Co odważniejsi będą mogli wziąć udział w szkoleniu komandosów Republiki oraz wyścigu droidów. Przez dwa dni trwać będą także zmagania wielkim ekranie. Uczestnicy zabawy będą mogli zagrać w grę Disney Infinity 3.0 Play without limits, która łączy w sobie klasyczną grę z interaktywnymi figurkami.

Ponadto dzięki naszym animatorkom upodobnicie się do np. do Yody lub Lei, będziecie mogli także zapozować do zdjęć ze świetlnym mieczem lub w stroju jedi. Przygotowaliśmy także specjalną strefę zabaw plastycznych, gdzie będziemy kolorować gigantyczne kolorowanki zainspirowane filmem i grą.

Co najważniejsze nie zabraknie także konkursów z niesamowitymi, cennymi nagrodami!

Zapraszamy
5-6 marca 2016, Plac Śląski i I-piętro
Wstęp wolny
TAGI: Disney Infinity (10) Imprezy / eventy (145) Śląsk (288)

KOMENTARZE (1)

  • Darth Starkiller2016-03-03 19:37:41

    Brzmi nieźle. :-) Jak czas pozwoli to się wybiorę.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..