Książki

Zapowiedzi wydawnicze od Scholastic

Internet

Kolejna porcja zapowiedzi wydawniczych na ten rok, tym razem przypatrujemy się ofercie Scholasticu.

Pierwsze zapowiedziane pozycje pojawią się w czerwcu, a będą to "LEGO Star Wars: Face-Off" i "LEGO Star Wars: Phonics Boxed Set". Pierwsza to książeczka autorstwa Arie Kaplan, ukazująca postacie z legowego uniwersum w starciach na statystyki, noszony sprzęt i broń. Będzie miała ona objętość 64 stron i cenę 8,99 USD. Druga pozycja to wydanie zbiorcze opracowane przez Quinlana B. Lee, zawierające 12 książeczek które przybliżą nam postacie z sagi, poprzez naukę dźwięków liter z alfabetu. Za tę publikacje zapłacimy 12,99 USD. W lipcu natomiast ukaże się kolejna pozycja z cyklu Jedi Academy, za którą tym razem odpowiadać będzie Jarrett Krosoczka. "Jedi Academy 4: A New Class" będzie ukazywać losy Victora Starspeedera, który rozpoczyna naukę w akademii Jedi. Publikacja będzie miała objętość 176 stron i wydana zostanie w twardej oprawie w cenie 12,99 USD. W sierpniu ukażą się trzy pozycje; "LEGO Star Wars Chapter Book #4" będzie kolejną ukazującą przygody bohaterów na 64 stronach i cenie 4,99 USD. "LEGO Star Wars: Activity Book with Minifigure #2" to interaktywna publikacja z zabawami dla dzieci, zawierająca dodatkowo figurkę LEGO. Za te 32 strony zapłacimy 8,99 USD. Trzecią sierpniową nowością będzie kolejna dziecięca adaptacja "Przebudzenie Mocy", w tym druga z cyklu LEGO Star Wars. "LEGO Star Wars: The Force Awakens Elizabeth Schaefer będzie miała objętość 24 stron i cenę 3,99 USD. Na wrzesień zapowiedziana jest jedna pozycja - "LEGO Star Wars: R2-D2 and C-3PO’s Guide to the Galaxy" to przewodnik po legowym uniwersum Star Wars opracowany przez Ace'a Landersa. Będzie on wydany w twardej oprawie, przy objętości 128 stron i cenie 12,99 USD.

Wszystkie prezentowane grafiki nie są okładkami finalnymi.Tagi: Ace Landers (13) Akademia Jedi (seria dla dzieci) (13) Arie Kaplan (3) Elizabeth Schaefer (13) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (807) Jarrett Krosoczka (5) LEGO Star Wars (249) Quinlan B. Lee (2) Scholastic (122) zapowiedzi książkowe (261)

Komentarze (18)

Gunfan, ee tam. Ja już to zrobiłem miesiąc temu. Wracam do Dzikiej Przestrzeni.

To ja wracam cisnąć Trylogię Bane`a, pa pa :D

@Wolf Sazen --> Na ten rok mamy dwie powieści: "Bloodline" i "Life Dept", co do przewodników to jedynie na jesieni pojawią się "Propaganda" i prawdopodobnie "On the Front Lines", no i może jeszcze uaktualniony przewodnik po uniwersum "Year by Year". I może jeszcze wyjdą albumy od Abrams Books, ale o tym jeszcze napiszę.

Jak widzisz, o wszystkim było już wspomniane na łamach Bastionu, być może na Celebration pojawią się nowe zapowiedzi książek o których jeszcze nie wiemy.

Adakus-> Nie wiem może hmm jakiś dłuższych serii książkowych? Przewodników? Albumów? Czegokolwiek?

Zapowiadają się fantastycznie! Nie mogę się doczekać! [3]

Wreszcie można zapomnieć o tej dziecinadzie, którą serwowano nam przez ponad trzy dekady. Nie mogę się doczekać!

Klocki Lego i Przebudzenie Mocy, nareszcie! Kocham cię disnej! <3

Zapowiadają się fantastycznie! Nie mogę się doczekać! [2]

Nie mogłem się powstrzymać. :D

Zapowiadają się fantastycznie! Nie mogę się doczekać!

@Darth Ponda --> Tak jak pisałem wcześniej, wymagania sponsora.

Adakus, wstawiasz te newsy złośliwie czy zwyczajnie ci za to płacą?;)

@Zakrza --> Sorry, ale sądziłem że rozmawiam z dorosłymi fanami, i nie muszę tłumaczyć jak dzieciom.

No chyba nie oczekujecie kilku nowych "dorosłych" powieści miesięcznie. Publikacje typu słownik ilustrowany wychodzą raczej przy okazji poszczególnych filmów. Czego innego byście chcieli?

@Adakus, możesz rozwinąć swoje pytanie? Nie znasz znaczenia słowa: "pozycja", "starszy" czy "fan"?

Kto to w ogóle kupuje że im się opłaca taki shit wydawać?!

A ja się spytam, jakich pozycji dla starszych fanów oczekujecie?

Wychodzą jeszcze jakieś pozycje dla starszych fanów oprócz jednej, nie za bardzo powiązanej z niczym innym ksiązki?

który to już z kolei dziecięcy shit, meh...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.