Książki

Zapowiedzi wydawnicze poświęcone Łotrowi Jeden

jedi-bibliothek.de

W przeciągu ostatnich kilku tygodni, ukazały się zapowiedzi dwóch książek związanych z nadchodzącym spin-offem "Rogue One". W zapowiedziach od Studio Fun dowiedzieliśmy się o "Rogue One: Character Story #1", która będzie ukazywać losy jednego z bohaterów filmu w formie dziennika, natomiast parę dni temu na imprezie C2E2 ogłoszono powieść "Catalyst", mającą nas wprowadzić do fabuły filmu.
To było jednak preludium przed następnymi zapowiedziami. Nasi sąsiedzi za zachodniej granicy, dotarli do wpisów prasowych wydawnictwa Disney-Lucasfilm Press, w których znajdowały się informacje odnośnie premier książek powiązanych z obrazem, a ich data premiery ustalona jest na 20 grudnia.

"Rogue One: Young Adult Novel"

Ilość stron: 336
Cena: 17.99 USD
Okładka: Twarda
Grupa wiekowa: 12-18

"Rogue One: Upper Middle Grade Novel #1"

Ilość stron: 240
Cena: 12.99 USD
Okładka: Twarda
Grupa wiekowa: 10-14

"Rogue One: Rebel Dossier"

Ilość stron: 64
Cena: 12.99 USD
Okładka: Twarda
Grupa wiekowa: 8-12


Ukazała się również wzmianka o dwóch albumach, pierwszym będzie kolejny słownik obrazkowy - "Rogue One Ultimate Visual Guide" (Twarda okładka, 200 stron, 30.00 USD, grupa wiekowa: 9-12), który zostanie wydany przez oficynę DK Publishing. Drugim jest album z pracami koncepcyjnymi - "The Art of Rogue One: A Star Wars Story" (Twarda okładka, 256 stron, 40.00 USD) od wydawnictwa Abrams Books, oba zostaną wydane 16 grudnia w dniu premiery filmu.

Maszynka marketingowa wokół "Rogue One" zaczyna się powoli rozkręcać, jednak na konkretne informacje musimy jeszcze poczekać.Tagi: Abrams Books (47) Album (184) Disney Press / Disney-Lucasfilm Press (85) DK Publishing (Dorling Kindersley) (70) Łotr 1 (spin-off) (471) Słownik obrazkowy / Przewodnik ilustrowany (67) zapowiedzi książkowe (270)

Komentarze (13)

ale macie jak narazie tylko to i to musi wam wystarczyć

Ekhm... będąc bardziej szczegółowym, to nawet nie jest żaden teaser - a stworzona komputerowo "zajawka" specjalnie na Celebration, na długo przed tym, zanim w ogóle rozpoczęto kręcić zdjęcia do filmu.

Byłoby miło w końcu zobaczyć ten trailer. :D

sie domagacie zwiastuna to wam dałem - proste

Kheperseth -> Ten zwiastun już był kiedyś w internecie zamieszczony i nic nowego nie wnosi tak naprawdę.

i znowu wszystko dla młodzieży, kiedy coś dla starszych albo młodszych

"Rogue One: Young Adult Novel", to prawdopodobnie będzie coś w stylu "Lost Stars", ale poczekamy i zobaczymy.

Pieprzyć Catalyst i inne pierdoły. DAJCIE TRAILER!!!!1111onenoneone

Ten ,,Rebel Dossier" nawet mnie zaciekawił (rozumiem, że to jest ten dziennik?), ale kategoria wiekowa 8-12 przekonała do skupienia się na innych tytułach. ;-]

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.