TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Kontynuacja serii "Adventures in Wild Space"

2016-04-23 03:06:25 jedi-bibliothek.de

W lutym miała swoją premierę seria młodzieżowa "Adventures in Wild Space", opowiadająca o losach rodzeństwa Milo i Liny Grafów, których rodzice zostali pojmani przez Imperium. Wydarzenie to stało się początkiem serii niezwykłych przygód brata i siostry, którzy starają się odnaleźć swoich rodzicieli i poszukać nadziei na lepszą przyszłość. Na koniec czerwca zaplanowano premierę dwóch kolejnych tomów cyklu, kontynuujące życiowe perturbacje obu nastolatków.
W "Adventures in Wild Space 3: The Steal" rodzeństwo trafia na planetę Lothal, skąd pochodzi tajemnicza transmisja wzywająca do pomocy w walce z Imperium. Na dodatek ścigać ich będzie łowca nagród, oraz popadną w tarapaty z lokalnym władcą podziemi. Czy pomimo tych przeszkód uda im się dokonać śmiałego skoku? W "Adventures in Wild Space 4: The Dark" oboje mają pecha trafić na statek, który ledwo unika katastrofy. Uwiezieni w jego wnętrzu, muszą stawić czoła niebezpiecznemu przestępcy, i na przekór całej sytuacji, Imperium jeszcze pochwyciło się trop.

Książki ukażą się 30 czerwca nakładem wydawnictwa Egmont Books, ilustracje na okładkach wykonał David Buisán. Tom 5 i 6 wstępnie zapowiedziano na początek roku 2017.

"Adventures in Wild Space 3: The Steal"

Autor: Cavan Scott
Ilość stron: 160
Cena: 6.99 GBP

"Adventures in Wild Space 4: The Dark"

Autor: Tom Huddleston
Ilość stron: 160
Cena: 6.99 GBP
TAGI: Cavan Scott (108) Co kryje Dzika przestrzeń (Adventures in Wild Space) (18) David Buisán (9) Egmont Books (33) Tom Huddleston (12) zapowiedzi książkowe (303)

KOMENTARZE (1)

  • Slavek_82016-04-25 08:29:23

    Fajne okładki. Przeczytałem pierwszą część i jest bez szału, ale dali trochę przyjemnych, drobnych nawiązań do EU. Nie ma się co za wiele spodziewać po książeczkach typu "poczytaj mi tato". ;D

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..