Książki

Rey nauczy nas jak przetrwać na Jakku

Ameet.pl

Świeża nowina pochodząca z oferty polskiego oddziału wydawnictwa Ameet. Nakładem tego wydawcy ukażę się książka "Sztuka przetrwania według Rey", napisana przez Jasona Fry'a. Jest to poradnik in-universe, będący osobistymi zapiskami Rey o codziennym życiu na Jakku i sposobach radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
Pierwotnie publikacja ukazała się za granicą w grudniu 2015 roku, jako jeden z produktów wspierających promocje "Przebudzenia Mocy". Ilustracje w książce stworzył Andrew Barthelmes, a na okładce wykonał ją Brian Rood. Jest to publikacja podobna do "Dziennika rebelianta autorstwa Ezry Bridgera" i "Sabine - zapiski rebeliantki", które trafiły do sprzedaży w Polsce w 2015 roku. Publikacja zostanie wydana w miękkiej oprawie i będzie liczyć 96 stron, których tekst przetłumaczył Jacek Andrzejczak. Poradnik ukażę się w maju, a cena będzie podobna do wartości poprzednich pozycji z tego cyklu.

Notka reklamowa:

Książka-przewodnik oparta na filmowym hicie ostatnich miesięcy –„Star Wars™ Przebudzenie Mocy”. Dzięki niej dowiesz się, jak przetrwać na pustynnej planecie Jakku oraz w jaki sposób bohaterka filmu została wciągnięta w wir działań Ruchu Oporu.

Wspaniałe ilustracje, atrakcyjna forma i niesamowita przygoda!

Mam na imię Rey. Dziesięć lat temu Imperium starło się z Nową Republiką w bitwie o Jakku. A teraz jest tutaj tylko niegościnna pustynia z Cmentarzyskiem Statków. Ja, żeby przetrwać, zarabiam na życie, zbierając złom i sprzęt z wraków. Niestety, zupełnie nie wiem, jak się tu znalazłam i dlaczego…


(podgląd z wydania anglojęzycznego)Tagi: Ameet (59) Andrew Barthelmes (3) Brian Rood (19) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (794) Jacek Andrzejczak (2) Jason Fry (93) zapowiedzi książkowe (255)

Komentarze (19)

Shabby Blue powiadasz... coś ostatnio jego... hmm... zapał ostygł :(.

A nie, klimaty w stylu Shabby`ego Blue zdarzają mi się rzadko. Tzn. lubię rysować gołe baby, owszem, ale raczej nie są to ikony popkultury, tylko randomowe lasie xD

Gunfan zaraz wam zrobi arta co do "Dziewictwa Mocy" :D.

Buractwo się tu szerzy

Hmmm, skoro używała Mocy, to chyba już jest po.
Patrz Pavetta w "Kwestii ceny". Wiem, wiem, ale skoro wsadzili zeugle, to może i co innego zgapili. ~;P

Zaraz zrobicie z tego PWP. XD

Ale o co Wam chodzi, bo nie widzę związku...?

To jest _jedyne_ intrygujące zagadnienie nowego kanonu.
"Dziewictwo Mocy" :D

Domagamy się książki o utracie dziewictwa przez Rey! Jest to najbardziej intrygujące zagadnienie nowego kanonu!

Właśnie Szedao zwrócił mi uwagę na ciekawą rzecz, której wcześniej na analizowałem - Rey faktycznie nadal jest dziewicą?

Bo to że równie utalentowaną szkicarzystką - tu nie ma wątpliwości.

To taki pamiętnik Rey :) Fajny :D

Punkt pierwszy poradnika: żryj piach, cyganie.

Serio? -;-

xD [2]

Wait, what?
"Dziesięć lat temu Imperium starło się z Nową Republiką w bitwie o Jakku" - raczej 30 lat temu. :P Chyba ze Rey pisała to, mając lat... zero. :P

Ale mają tempo z tymi polskimi wydaniami.

xD

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.