Książki

"The Making of The Force Awakens" anulowane

twitter.com

Smutna wiadomość dla fanów czekających na album "The Making of Star Wars: The Force Awakens", który miał się ukazać w październiku tego roku. Autor tejże publikacji, J. W. Rinzler, ogłosił za pośrednictwem serwisu Twitter, że książka została anulowana, a on sam już nie pracuje dla Lucasfilmu. Kilka dni wcześniej przewodnik zniknął z oferty wydawnictwa Abrams Books, wydawcy albumu, co zaniepokoiło dociekliwych fanów. Nieznane są powodu anulacji tejże pozycji, a sam Rinzler odsyła do rzeczników prasowych Lucasfilmu i wydawnictwa.
Czy doczekamy się przewodnika po produkcji "Przebudzenia Mocy"?, nie wiadomo, ale nacisk społeczności fanów na organy decyzyjne, możliwie wyjawią nam w przyszłości, co było powodem anulacji.Tagi: Abrams Books (46) Album (184) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (800) Jonathan W. Rinzler (117) Lucasfilm (512)

Komentarze (12)

Szkoda ze ja anulowali ale w internecie mozna znalesc cala ksiazke online:

Copy & Paste!

The End
- Visionary Director JJ Abrams

Bardzo się wstydzę.

@Shedao Shai na twoim miejscu wstydziłbym się swoich komentarzy

<podpisuje się pod Rif-komentarzem>

Bardziej ciulową wiadomością jest odejście Rinzlera, który był wspaniały archiwistą Lucasfilmu. Ciekawe o co się poróżnili. No nic, zostaną nam niedługo już tylko książki dla dzieciaków i gówna spod ręki Wendiga :/

Może się wstydzą? xD

Należę do zwolenników TFA, ale jest kilka szczegółów, które mi się nie podobają. Miałem nadzieję, że te wydawnictwo da mi odpowiedź, kogo mam obwiniać za pewne rzeczy. A to ma kluczowe znaczenie dla następnych filmów. Jeżeli pewne rzeczy powstały na skutek braku czasu - to ok. Ale jak w grę wchodzą oszczędności - to nie ok. Odpowiednie skalibrowanie oczekiwań, pozwoli uniknąć rozczarowań i w pełni cieszyć się nowymi filmami. Czy wiadomo już jaki budżet mają R1 i Episode VIII ?

Myślę podobnie jak Qel Asim. Zapewne nie kupiłbym tego przewodnika i też nie mam w zwyczaju kolekcjonowanie oraz czytanie tego typu rzeczy. Jednakże naprawdę dziwne byłoby, gdyby taki hit kasowy (3. miejsce na liście najbardziej dochodowych filmów) nie miał takiego przewodnika.

Ta informacja mi ni ziębi, ni grzeje - bo przewodników nie kupuję i nie czytam. Aczkolwiek jest to w moim odczuciu dziwne i bezzasadne, że rezygnują z tej pozycji...

ja wam mogę powiedzieć jak tworzono, ale pewnie nie chcecie tego usłyszeć ;)

szkoda :(

Fatalna wiadomość. Mała ilości dodatków na Blu-ray, teraz to. Co chce ukryć Disney?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.