Gry komputerowe

Zapowiedź nowego rozdziału "Knights of the Fallen Empire"
Już od jutra możliwy będzie wcześniejszy dostęp do 13. już rozdziału "Knights of the Fallen Empire" pod tytułem "Profit and Plunder". Tym razem gracze połączą siły z Vette i Gaultem Rennowem aby obrabować sekretny skarbiec Arcanna. Oficjalnie rozdział zadebiutuje 5. maja.Ale to nie wszystko. Ujawniono także część planów na maj, głównie na Dzień Gwiezdnych Wojen. I tak:

- Ci, którzy zalogują się między 27 kwietnia a 4 maja (nieważne czy opłacają abonament czy nie) otrzymają zaakulańskiego droida astromechanicznego M4-I16- Od 3. do 10. oraz od 26. do 30. maja będzie można zyskać podwójne doświadczenie a także nagrody za PVP, Warzones oraz walki PVP w kosmosie.

Ogłoszono też specjalne wydarzenie tzw. Eternal Championship. Jest to walka z coraz silniejszymi bossami, podobna trochę do Flashpointów, którą można wykonać solo lub w grupie. Aby wygrać konkurs, należy przejść wszystkie walki w jak najkrótszym czasie. Dokładny opis i zasady uczestnictwa znajdują się w tym miejscu. Trwać będzie od 3. do 20. maja. Lista zwycięzców ogłoszona zostanie 27. maja. Nagrody przedstawiają się następująco:

Główną nagrodą będzie wyjazd na Celebration Europe do Londynu, przepustka na wszystkie 3 dni, a także: subskrypcja na 360 dni oraz 14.500 Cartel Coins.

Dalsze 5 osób dostanie 180 dni subskrypcji oraz 5.500 Cartel Coins.

Jeśli chcecie ułatwić sobie wygraną i poznać silne i słabe strony bossów zajrzyjcie do tego poradnika (w języku angielskim).Przypominamy, że starsze newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forumTagi: Celebration (412) The Old Republic (506)

Komentarze (9)

Jenari -> Pytam, bo chciałem zobaczyć ten dodatek i zacząłem w niego grać i w którymś rozdziale, chyba szóstym, zmieniło się i menu wyboru tekstu i dubbing postaci też zniknął.

BartekGibek -> Nie, od IX rozdziału czyta Tomasz Knapik :D

Ja lecę z klasówkami póki co. Małe pytanie. Całe Knights of the Fallen Empire jest zdubbingowane tak jak reszta gry?

A ja już rok czekam na podłączenie światłowodu by w końcu mieć internet w domu by mieć dość szybki internet na grę:_(

Kurczę, ja jeszcze Shadows of Revan nie przeszedłem. A do Knights of the Fallen Empire w ogóle nie zaglądałem...

Gram na Red Eclipsie i nie zauważyłem żeby graczy było coraz mniej. Chociaż z drugiej strony kogo obchodzi zdanie kogoś takiego jak Bazy.

Jakoś mam wrażenie, że w TOR gra więcej osób niż w Battlefronta od DICE, a ten przecież jest jednak grywalny, co sam potwierdzam.

...PRZECIESZ FTO JUSZ NIKT NIEGRA!!1!

No ale przecież...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.