Muzyka

Pełna wersja piosenki "Jabba Flow"

Oficjalna

Wczoraj wieczorem, z okazji Dnia Star Wars, strona oficjalna zamieściła piosenkę "Jabba Flow" skomponowaną przez Lina-Manuela Mirandę. Pojawia się ona w scenie w kantynie Maz Kanaty w "Przebudzeniu Mocy", a autor wykonuje ją z J. J. Abramsem. Tekst jest w języku Huttów.Poniżej zaś wersja wykonywana na żywo.Tagi: Epizod VII: Przebudzenie Mocy (771) J. J. Abrams (407) Lin-Manuel Miranda (8) Muzyka (31)

Komentarze (16)

Super piosenka, super wykonanie. Na początku wydawało mi się, że trudno w ogóle nazwać to muzyką, ale teraz jestem pod wrażeniem. Poza tym dodaje klimatu kantynie Maz. Niech Moc będzie z Wami.

Mos Eisley > `Jabba Flow` > `Lapti Nek` > Yub Nub > Leia śpiewająca w Holiday Special > `Jedi Rocks`
*grabs popcorn*

Świetnie wyszła ta piosenka. Kantyna Maz Kanaty jest niesamowicie ciekawym miejscem, ale nie próbuje naśladować Mos Eisley, w której według mnie atmosfera była trochę bardziej "gęsta".

@Hagann

La Resistance mialo swoją własną siatkę wywiadowczą i co w tym dziwnego? W tym przypadku jeżeli dobrze kojarzę ten robot to akurat robota C-3PO.

Wreszcie :D Przeszukałem cały YT w poszukiwaniu :)

Utwór nawet nawet, ale nic nie pobije "Jedi Rocks" z pałacu Jabby w "Powrocie Jedi". Nawet oryginalny utwór "Lapti Nek" choć trochę plastikowy, daje radę.

Wreszcie!

Jedni i drudzy mieli szpiegów, wzajemnie się lustrowały, był pewien impas, taka zimna wojna :)

@Hagan - A skąd wziął się Chewbacca w Mos Eisley? Najwyższy Porządek ma szpiegów prawie wszędzie, ta scena to ilustrowała.

Niestety kantyna Maz Kanaty nie ma startu do kantyny Mos Eisley. Przesadzili z tymi stworkami, jeszcze te insektoidy jakoś ujdą, to siedząca przy stole glista/parówa/fallus wywołuje obrzydzenie. No i dziury fabularne, np. droid informujący "Rezystancję" o znalezieniu BB-8. Fakt, dużo pomógł ale skąd on się tam wziął?

Świetne.

No, w końcu :)

Kawał dobrej roboty - doskonale ilustruje klimat kantyny Maz, która wydaje się nieco spokojniejszym i jednocześnie nie mniej ciekawym miejscem niż ta w Mos Eisley.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Muzyka"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.