Muzyka

Koncert Muzyki Filmowej – John Williams Tribute Show

W listopadzie we Wrocławiu odbędzie się koncert muzyki filmowej poświęcony twórczości maestro Johna Williamsa. W Hali Stulecia rozbrzmi m.in. suita z „Gwiezdnych Wojen” skomponowana z okazji premiery filmu „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”. Poza utworami z naszej ukochanej sagi, będzie można usłyszeć m.in. motywy z filmów takich jak: "A.I. Sztuczna inteligencja", "Superman", "Indiana Jones", "Park Jurajski", "Szeregowiec Ryan", "Szczęki" czy "Lista Schindlera". Utwory wykona Polska Orkiestra Radiowa oraz Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej pod batutą Macieja Sztora.

John Williams Tribute Show odbędzie się 06. listopada o godzinie 19:00 w Hali Stulecia przy ulicy Wystawowej 1. Bilety można nabyć w przedsprzedaży w cenie od 79 do 189 zł za miejsce - w zależności od wybranego sektora. Zakupić je można na tej stronie.Tagi: John Williams (346) Koncert (22)

Komentarze (7)

Byłem, wysłuchałem, zobaczyłem, jestem zadowolony. ~:)

Nagłośnić Halę Ludową zwaną Stulecia (lub odwrotnie), nawet po remoncie, nie jest łatwo. Stąd dźwięk nie był tiptop. Ale muzyka na żywo w wykonaniu orkiestry z chórem i solistami, to zawsze jest coś fajnego. ~:) Pewnie wolałbym wysłuchać w NFMie, nawet kosztem braku obrazków. I w styczniu na coś takiego się wybieram. ~:)
Z drugiej strony zobaczyć różne różności, do których muzykę skomponował Williams na całkiem sporym ekranie w dawnym Gigancie, to generator ciar. ~:)
501 i Rebele z R2-D2 sympatyczni i ochoczy do pozowania, ale jacyś tacy zmęczeni. ~;)
Drobny minusik za brak EVII. ~:P

W grudniu byłem na KMF Johna Williamsa w Gdańsku. Grała wtedy orkiestra sinfonia iuventus. W telegraficznym skrócie napiszę, że orkiestra nie podołała, a koncert strasznie budżetowy.
Hans Zimmer to była zupełnie inna bajka, był milion razy lepszy od KMF.

Bilety kupione ~:)

Taki koncert to magia dla uszu. Byłem ostatnio na Hansie Zimmerze w Krakowie i gorąco polecam wszelakie inicjatywy muzyki filmowej LIVE

Wybieram się bardzo!

Bilet już kupiony :-D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Muzyka"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.